NázoryJ. Draxler: Taká drobná hlúposť: ministra Mikulca odfotili s...

J. Draxler: Taká drobná hlúposť: ministra Mikulca odfotili s prinajmenšom dvoma kusmi hodiniek veľmi drahých švajčiarskych značiek…

-

J. Draxler: Taká drobná hlúposť: ministra Mikulca odfotili s prinajmenšom dvoma kusmi hodiniek veľmi drahých švajčiarskych značiek…

Taká drobná hlúposť: ministra Mikulca odfotili s prinajmenšom dvoma kusmi hodiniek veľmi drahých švajčiarskych značiek. Ale nie je z toho nijaká extra aféra.

Mne to pripomenulo moju dávnejšu skúsenosť s novinármi. Na rozdiel od Mikulca ma jeden bulvárny týždenník odfotil s hodinkami tak, že vôbec nebolo vidieť značku. Napriek tomu do článku dali, že nejaký „odborník“ to ohodnotil na švajčiarske hodinky s cenou okolo 1500 eur.
Nebol to článok o mne, bol to článok o prominentoch a ich hodinkách a vychádzal som tam dokonca ako ten s najlacnejšími.

Ale aj tak to nebola pravda, v živote som hodinky v takej cene ani nedržal v ruke, nieto ešte vlastnil.

- reklama -

A tak som moje hodinky odfotil s lepším priblížením, ako to bolo v časopise, aby bolo jasne vidieť značku. A dodal som, že neboli švajčiarske a stáli, tuším, 120 eur. Dal som to aj na FB.
Myslíte si, že uverejnili opravu? Ani náhodou.

Samozrejme, toto je len taká somarinka, klamali v oveľa dôležitejších veciach. Ale pekná ilustrácia, že ani vtedy, keď sú uplne presne usvedčené z klamstva, proste sa neopravia. Navyše, toto bol bulvár, ale strojom na lži sú u nás často tie noviny, ktoré o sebe tvrdia, že sú seriózne.

Zdroj: FB Juraja Draxlera

- Advertisement -
- Advertisement -

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Čakajú nás zásadné politické udalosti – referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné… Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

spot_imgspot_img

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás