Zhodnotenie týždňaV znamení kandidátnych listín

V znamení kandidátnych listín

-

V znamení kandidátnych listín

Čím (ne)prekvapil Smer?

Kto je v prvej dvanástke jeho kandidátov? Koľko je tam Ficových a koľko Pellegriniho ľudí? Zdá sa, že zmizli toxické osoby. Denisa Saková prekvapivo číslo tri, skokanmi kandidátky Smeru sú Erik Tomáš, ktorý je na deviatom mieste z pôvodného dvadsiateho piateho a Ľuboš Blaha, ktorý sa z pôvodného tridsiateho siedmeho miesta dostal na jedenáste.

Mágia čísla stopäťdesiat na kandidátke.

- reklama -

Matovičov fígeľ skúšajú aj iní: Milan Mazurek z ĽS Naše Slovensko, udavač Ján Benčík Za ľudí, bývalá ombudsmanka Jana Dubovcová za PS/Spolu, Pál Csáky a József Berényi za stranu Maďarskej komunitnej spolupatričnosti, Zlý Zajo za SaS.

Prekvapil aj neočakávaný prestup Aleny Bašistovej do SNS. Ultralibertarián Ján Oravec je na deviatom mieste kandidátky SaS.

Strana Vlasť definitívne prestáva byť stranou jedného človeka. Okrem Štefana Harabina, ako volebného lídra, sú na kandidátke aj gen. Igor Čombor, dnes primátor Ružomberka, bývalý veľvyslanec SR v Londýne Juraj Zervan, primár Juraj Štofko, špičkový expert na zdravotníctvo. Vlasť predstavila aj tím kv.

- Advertisement -
- Advertisement -

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Čakajú nás zásadné politické udalosti – referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné… Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

spot_imgspot_img

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás