Matovič – „travič studní“, ak by ho koalícia nemala, musela by si ho vytvoriť.  Vďaka nemu sa možno Slovensko vyhne tej najhoršej a najpokryteckejšej vláde. Veta týždňa Alojza Hlinu: „ Igor, ja verím, že ťa Smer neplatí, ale choď za smerákmi, nech ťa zaplatia a daj to potom na charitu, aspoň tak urobíš niečo dobré.“  

Matovič berie, kde sa dá. Návrat strateného syna Richarda Vašečku do OĽANO a ako bonus aj Anna Záborská? Matovič loví aj v SMK. Uloví Józsefa Berényiho?  O deväť percent Maďarov sa uchádzajú štyri subjekty. Bude v NR SR historicky najmenej Maďarov,  ak vôbec nejaký?

Vlasť prichádza. Vstup Vlasti a Matovič rovná sa povolebný pat? Šance na takýto vývoj sa prudko zvyšujú. Len tak ďalej, boľševici na pravici.

Trápna politická agitka  Za sklom. Hlavný Stalinov ideológ Ždanov by mal zo súdruhov z TV JOJ radosť. Hlbšie by nedokázal klesnúť ani on. Je to však tak primitívne, že im  to nepomôže. Toľko trápností, poloprávd či vyslovených lží, také trápne karikatúry… Neviem, čo bolo zámerom autorov seriálu: ak skarikovať samých seba  ako tvorcov, tak to vyšlo, ak niečo iné, tak je to totálny prepadák.  

Pin It on Pinterest

Share This