„dobre“ poradil? Naozaj potrebuje konflikt za každú cenu? Ako to bolo s Mazákovou nástražnou mínou? Ako Kiska poslušne menoval dvoch sudcov z dvoch kandidátov? (Laššáková, Mamojka) Ako to bolo, keď Mazák dúfal, že vyvolá ústavnú krízu, ale nevyšlo to? Scenár je jasný, ak kandidáti do volieb nebudú navolení, skúsia požiadať o nových kandidátov? Znova to budú družstevní právnici odsúdení za úmyselný trestný čin, ktorí Mazákovi či inej podobnej kreatúre odobria akúkoľvek právnu perverznosť?

Kondrót strieľa Smeru do kolena. Prečo to robí? Stratili už v Smere súdnosť? Zmiernenie, resp. „vykastrovanie“ protischránkového zákona je to najabsurdnejšie, čo môžu urobiť, ak sa chcú dištancovať od temného ekonomického pozadia.

Baránikova novela alebo esenciálne pokrytectvo. SaS-ka chce zakázať kandidovať sudcom do parlamentu, pritom to bola práve ona, ktorá nominovala do parlamentu sudcu Najvyššieho súdu Paludu. Prečo to Baránik robí? Po A: Myslí si, že všetci voliči SaS prešli lobotómiou. Po B: Má Alzheimera. Po C: Je neskutočne podlý pokrytec. C je správne!

Matovičova najnovšia politická perverznosť. Zneužitie matky zavraždenej Kušnírovej s cieľom zakryť svoje fatálne politické a osobné zlyhanie po odchode Remišovej a ďalších štyroch poslancov. Už z OĽANO odišlo deväť z devätnástich, také straty ešte nemala žiadna strana v dejinách slovenskej politiky. O čom bude kampaň pred voľbami? Dokedy budú normálni ľudia trpieť takéto tancovanie na hrobe uvedenej dvojice. Neexistuje nič, pred čím by mali pietu? Ako sa prejaví odchod Remišovej od Matoviča?…

Pin It on Pinterest

Share This