fbpx
- Reklama -
TV VV­č¬ž­čôó(VIDEO)PROTEST ZAMESTNANCOV KRAJSK├ëHO S├ÜDU V B. BYSTRICIÔŁŚ´ŞĆÔÜľ´ŞĆ

­č¬ž­čôó(VIDEO)PROTEST ZAMESTNANCOV KRAJSK├ëHO S├ÜDU V B. BYSTRICIÔŁŚ´ŞĆÔÜľ´ŞĆ

-

­č¬ž­čôó(VIDEO)PROTEST ZAMESTNANCOV KRAJSK├ëHO S├ÜDU V B. BYSTRICIÔŁŚ´ŞĆÔÜľ´ŞĆ

V├í┼żen├ş ─Źitatelia,

neust├íle sa sna┼ż├şme zlep┼íova┼ą sa a prin├í┼ía┼ą v├ím ─Źoraz v├Ą─Ź┼íie mno┼żstvo kvalitnej┼í├şch inform├íci├ş. Predned├ívnom sme pridali spravodajstvo z regi├│nov, od j├║na v┼íak pripravujeme podstatne z├ísadnej┼íiu zmenu - pravideln├ę podcasty na r├┤zne t├ęmy, ktor├ę sa t├Żkaj├║ na┼íej spolo─Źnosti (ekonomika, investigat├şva ÔÇô vy┼íetrovacia ┼żurnalistika, kult├║ra) ─Źi aktu├ílne podcasty o na┼íej spolo─Źnosti so zauj├şmav├Żmi hos┼ąami.

Bez va┼íej podpory to v┼íak nebude mo┼żn├ę. Potrebujeme technicky vybudova┼ą podcastov├ę ┼ít├║dio a vybudova┼ą t├şm pravideln├Żch spolupracovn├şkov, ktor├ş bud├║ pre V├ís podcasty pripravova┼ą. Zv├í┼żte teda mo┼żnos┼ą podpory na┼íej pr├íce pod─ża va┼íich mo┼żnost├ş, odmen├şme sa V├ím kvalitn├Żm a nez├ívisl├Żm obsahom.

Podporte n├ís pravidelnou ─Źiastkou 4, 6 ─Źi 10 eur mesa─Źne na ─Ź. ├║─Źtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

V utorok 26.okt├│bra protestovali zamestnanci Krajsk├ęho s├║du v Banskej Bystrici proti nov├ęmu n├ívrhu s├║dnej mapy, pripravovanej ministerkou M├íriou Kol├şkovou. Podpori┼ą ich pri┼íli aj kolegovia Okresn├ęho s├║du v Banskej Bystrici, z Okresn├ęho s├║du v Brezne i zo ┼ápecializovan├ęho trestn├ęho s├║du v Banskej Bystrici.

D├┤vodom protestu bol ostatn├Ż n├ívrh ministerky spravodlivosti M├írie Kol├şkovej o podobe novej S├║dnej mapy, ktor├í okrem in├ęho ner├íta so zachovan├şm Krajsk├ęho s├║du v meste pod Urp├şnom.

- reklama -

Zamestnanci, preva┼żne vy┼í┼íie s├║dne ├║radn├ş─Źky a administrat├şva, sa pr├ívom ob├ívaj├║ o svoju pr├ícu. Hroz├ş im, ┼że o ┼łu pr├şdu, pr├şpadne bud├║ musie┼ą pravidelne doch├ídza┼ą desiatky kilometrov.

Viacer├ę sa ob├ívaj├║, ┼że pre vy┼í┼í├ş vek sa u┼ż ani nezamestnaj├║.

Rovnako sa hnevaj├║, ┼że s nimi nikto tak├ęto z├íva┼żn├ę n├ívrhy neprediskutoval, ┼że nemali mo┼żnos┼ą vyjadri┼ą svoje n├ímietky ─Źi pripomienky, ┼że sa skr├ítka rozhodlo ÔÇ×o nich bez nichÔÇť.ÔÇ╝´ŞĆ

Zdroj: KOZ SR, Facebook

Bullet├şn - Veci verejn├ę

Odoberajte preh─żadn├Ż sum├ír ─Źl├ínkov - 1x t├Ż┼żdenne

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by V├ís zauj├şma┼ą─îL├üNKY
Odpor├║─Źane pre V├ís