Názory(video) Zdochýnajúce stádo kope: Obvinili T. Gašpara a Markíza...

(video) Zdochýnajúce stádo kope: Obvinili T. Gašpara a Markíza dostala skôr informáciu ako obvinený. Matovičová podozrivá z legalizácie 11 miliónov eur

-

(video) Zdochýnajúce stádo kope: Obvinili T. Gašpara a Markíza dostala skôr informáciu ako obvinený. Matovičová podozrivá z legalizácie 11 miliónov eur

Norbertovi Bödörovi, Tiborovi Gašparovi a ďalším osobám vzniesol obvinenie vyšetrovateľ NAKA 6. decembra. Konkrétne nitriansky oligarcha čelí stíhaniu pre prečin podplácania a prečin porušovania dôvernosti ústneho prejavu a iného prejavu osobnej povahy spolupáchateľstvom.

Bývalý policajný prezident je tiež obvinený z prečinu porušovania dôvernosti ústneho prejavu a iného prejavu osobnej povahy spolupáchateľstvom. Pre TV Markíza to potvrdil prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry Michal Šúrek.

„Vzhľadom na štádium trestného stíhania, ako aj skutočnosť, že predmetné uznesenie sa aktuálne doručuje jednotlivým obvineným osobám, sa nebudeme bližšie vyjadrovať k danej trestnej veci,“ dodal Šúrek.

Chceli sme vedieť, ako vnímajú obvinenia Tibor Gašpar a Norbert Bödör. Na ich reakciu čakáme. Zatiaľ sa vyjadril advokát Marek Para, ktorý nám napísal, že nemá takú informáciu a nebolo im nič doručené.

Pavlína Matovičová podozrivá z veľkého zločinu:


Zdroj: https://tvnoviny.sk/domace/clanok/870824-tiborovi-gasparovi-a-norbertovi-boedoerovi-pribudlo-obvinenie?campaignsrc=tn_clipboard

Reakcia Tibora Gašpara: LIPŠICOVA LABUTIA PIESEŇ 🤷‍♂️

👉 Práve som sa, ako inak, z médií dozvedel, že ma prokurátor ÚŠP Michal Šúrek, ktorý už mal byť dávno stíhaný za vydieranie Mariána Kučerku a obchodovanie s kajúcnikom Makóom a Slobodníkom, obvinil z nejakého prečinu porušovania dôvernosti ústneho prejavu a iného prejavu osobnej povahy spolupáchateľstvom.

👉 Zúfalý pokus Lipšica zastaviť zrušenie ÚŠP, ktoré opäť dokázalo, že je len politickou inštitúciou. Pre mňa o to väčší dôvod hlasovať za systémovú zmenu, ktorá skoncuje s týmto politickým zneužívaním.

👉 Som zvedavý, ktorý kajúcnik si po 4 rokoch opäť na niečo spomenul. Čo myslíte Makó alebo Slobodník? (zachvíľu to bude už aj v stávkových kanceláriách)

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás