Názory(video) Zúfalstvo koalície. Pre poslanca Krúpu (OĽaNO) ľudia, ktorí...

(video) Zúfalstvo koalície. Pre poslanca Krúpu (OĽaNO) ľudia, ktorí boli 1. mája v Nitre sú svine, ožrani a pološialenci. Pripomeňme si, na aké vybrané slovo nabádal v roku 2019 Matovič na adresu vtedajšieho predsedu parlamentu

-

(video) Zúfalstvo koalície. Pre poslanca Krúpu (OĽaNO) ľudia, ktorí boli 1. mája v Nitre sú svine, ožrani a pološialenci. Pripomeňme si, na aké vybrané slovo nabádal v roku 2019 Matovič na adresu vtedajšieho predsedu parlamentu

Juraj Krúpa (OĽaNO): PASTIERI SVÍŇ NA TRIBÚNE, SVINE POD ŇOU.

Nedeľa nám ukázala, čo je to podľa vagabundov zo Smeru Nedeľná chvíľka smeráckej politickej poézie.

Ožratý, pološialený dav, pozvážaný z celého Slovenska, vyburcovaný svojimi pastiermi na čele s Ficom a Blahom načrel až do najspodnejšej stoky nenávisti. Hoci v mestách je zakázaný voľný pohyb svíň, v Nitre to v nedeľu neplatilo.

To, čo táto lúza, odroni a vagabundi skandovali na adresu prezidentky Zuzany Čaputovej, vojde do histórie slovenskej politiky ako jeden strašne smradľavý, prevrátený fekál. Fekál plný nenávisti, hnusu a duševnej cholery. A ich pastieri im blahosklonne mávali z tribúny. Fico, Blaha, Kamenický, Jarjabek, Beňová, Richter, Kaliňák junior a množstvo ďalších smradov na smeráckom pódiu sa potešene usmievalo vo chvíli, keď grázli pod tribúnou bľačali slová, ktoré sem ani nejde napísať!

Smer je spoločensko – politická žumpa, smeráci sú žumpáci. Tí na tribúne, aj tí pod ňou.

Tí prví ešte viac!

Takto na Facebooku Juraj Krúpa z OĽaNO, poslanec Národnej rady SR vynadal možno aj ľuďom, ktorí ho volili.

Je potrebné dodať, že Blaha nenabádal dav, ako by mal nazvať prezidentku Čaputovú. Matovič však svojho času konkrétnu nadávku na adresu vtedajšieho predsedu parlamentu A. Danka v januári 2019 doslova podsúval a v tom je podstatný rozdiel medzi tým, čo bolo povedané ľuďmi v Nitre a medzi ľuďmi, ktorých huckal Matovič.

Krúpa by sa v prvom rade mal pozrieť do histórie a svoj status venovať svojmu „kráľovi“ Igorovi Matovičovi.

Alebo už sa na to zabudlo?

Foto: aktuality.sk Zdroj: FB Juraj Krúpa, YT subscibers on every day

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

11 Komentáre

 1. pan krupa, tolko privlastkov si nezasluzite.snad len fa.ista, ci nadradeny fa.ita.Zelensky vas zobere
  ste zly, arogantny, som zvedava kam po skonceni mandatu pojdete, kto pre vas vyrobi pracovnu poziciu.

 2. … ani Heger nie je reálne pri zmysloch, tak čo možno očakávať od iných mATOVIČOVÝCH poDskokov…. = iba hegerovať a
  pročkovať…

 3. Pan Krupá, útočiťe na stranu smer za jeho vyjadrenie. Ale nič vám nehovoria vyjadrenia lídra OLANO pána Matovica? To je vyjadrovanie politika? To je odpad spoločnosti, nie politika. Ten snáď nepozná slušného slova, ktoré by neurazilo co len jedneho človeka. Je to hulvat a arogancia politika, ktorý sa nevie ovládať, je to chorý človek narušený psychopat. Patrí na psycho do blazinca, nie do politiky. Čomu sa vôbec divite. Ma vrátené to, čo sám začal. Najskôr sa pozrite do svojho hniezda a potom sudte.

 4. Ja som presne toto tejto entite k jeho príspevku aj pripomenul a dal som mu tam aj video ako to bolo na OĽaNO mítingoch. No v rámci demokratickej diskusie si už neviem pozrieť na reakciu, lebo sa už na profil tejto entity nedostanem. Stačilo iba pridať do komentu video z ich mítingu. Takže asi takto to funguje.

 5. od šialeného,nenávistného vagabunda nič prekvapujúce.jemu sa to vpísalo aj do ksichtu.pozriete naň a viete,čo je to za hovado.vždy mi príde priam fyzicky zle,keď ho vidím.zaoberať sa týmto primitívom ani nemá väčší význam.nezaslúži si ho.

 6. krupa, nas zaujima toto : NAKA žiadala utajovaný spis k Makóovi a Beňovi! Nezákonný postup polície.Co k tomu povies.teraz vyskakuj.

 7. Ešte nech Krúpa vysvetlí ako je to s tým majetkom SR,ktorý sa nachádza vo Francúzsku. Na základe tohto podvrhu sú vo vláde. Iba takúto“ pravdu“ nám vie neustále podsúvať arogantný hrubozrný mudrlant.

 8. Tento človek odkedy je v politike je plný nenávisti a arogancie proti tým, ktorí majú aspoň trochu iný názor ako on, alebo jeho chlebodarci, nehovoriac o jeho odbornosti a vyjadrovacích schopnostiach. Ja sa na neho nemožem pozerať nie to ho ešte počúvať. Všetky vulgárnosti začali u nich (v OĽANO), tak nech sa milospáni nečudujú. Chcete,aby si Vás ľudia vážili, nehovorím o tom, aby Vás prestali nenávidieť, tak im nedávajte (podľa vašeho IQ ) vulgárne prívlastky. Verím, že takíto odborníci už nebudú rozhodovať o našom živote.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás