fbpx
Názory(video) Vyjadrenie advokáta M. Kočnera Mareka Paru k oslobodeniu...

(video) Vyjadrenie advokáta M. Kočnera Mareka Paru k oslobodeniu jeho klienta. R. Fico sa obul do Lipšica

-

(video) Vyjadrenie advokáta M. Kočnera Mareka Paru k oslobodeniu jeho klienta. R. Fico sa obul do Lipšica


Zdroj: YT Tu a Teraz
Zdroj: YT Tu a Teraz
Zdroj: YT Tu a Teraz
Zdroj: YT Tu a Teraz
Zdroj: FB Marek Para

Robert Fico: NA ČELE ŠPECIÁLNEJ PROKURATÚRY STOJÍ ZVER V ĽUDSKEJ KOŽI!

Nemám informácie, aby som mohol komentovať súdne rozhodnutie oslobodiť M. Kočnera a dať 25 rokov A. Zsuzsovej. Tlak médií uložiť obidvom doživotný trest bol enormný, preto na verdikt súdu pozerám s rešpektom.

- reklama -

Je tu ale D. Lipšic, ktorý podvodom získal advokátsku skúšku a zdá sa aj bezpečnostnú previerku, ktorá bola podmienkou pri voľbe špeciálneho prokurátora (ŠP). 

Za ŠP bol zvolený ako nominant I. Matoviča, hoci bol odsúdený za zabitie človeka, čo je svetový unikát. Bol zvolený len preto, aby pozatváral opozíciu. D. Lipšic si v roku 2012 intímne písal s A. Zsuzsovou, ktorá tvrdí, že sa s ním aj osobne stretávala. D. Lipšic sa po vražde votrel do priazne rodičov novinára a zastupoval ich ako poškodených, aby videl do vyšetrovania vraždy. 

Lipšic sa dokonca mal stať obeťou prípravy jeho vraždy. Dnes to senát hlasovaním 3:0 odmietol ako totálny výmysel. Perverznosť Lipšica je nekonečná. Čo sa ešte má stať vážení priatelia, aby tento zver v ľudskej koži zmizol z verejného života a funkcie ŠP? 

Toto podporuje prezidentka Čaputová? Ak tvrdí, že je sklamaná z dnešného rozhodnutia, tak len stojí za zloduchom Lipšicom.

A na záver. Predstavte si, že by existovala podobná intímna komunikácia medzi mnou a A. Zsuzsovou. Nemám slov, čo za človeka sedí vo funkcii ŠP!

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás