fbpx
TV VVVIDEO: Takto dnes Marián Saloň na Výbore pre obranu...

VIDEO: Takto dnes Marián Saloň na Výbore pre obranu a bezpečnosť NR SR upratal poslanca SASKY Juraja Krúpu

-

VIDEO: Takto dnes Marián Saloň na Výbore pre obranu a bezpečnosť NR SR upratal poslanca SASKY Juraja Krúpu

Predseda Mandátového a imunitného výboru NR SR a poslanec NR SR Marián Saloň dnes stručne a výstižne osviežil pamäť Krúpovi zo SASKY, keď mu pripomenul jeho arogantné správanie z minulosti, jeho klamstvá a zavádzanie.

Viac v krátkom videu:

Zdroj: SMER – SSD Prešovský kraj

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

5 Komentáre

  1. Juraj Krúpa je jeden arogantný prezliekač kabátov, protislovenský živel, nepriateľ Slovenska, jeho národa a vôbec všetkého slovenského. Viem to od samého začiatku jeho pôsobenia v parlamente a vôbec všade, kde sa len ocitol a mohol kopať do Slovenska. A to prosím, za naše spoločné peniaze. On patrí do svoloče, ktorá nám tu tri roky ničila našu vlasť. Hrozné.

  2. Mate pravdu,Juraj krupa je arogantny, namysleny a povysenecky rozkazovac.Pokial mal u zadku Nada, bol vojnovy stvac, teraz vyskakuje, co mu sily stacia.A vlastne, vedeli ste ze ma ukrajinsku národnost??!!

  3. … obžerstvom poznamenaný saskár a militantný natovec krúpa, neúspešne liečiaci svoj hlavný hriech, 112kg živej hmoty, dvíha hore dolu mŕtvým ťahom gumenný kotúč 11.2kg na oboch koncov dreveného poryska a čaká nárast úspešnej sily Goliáša, ktorý bude skaly lámať a rešpekt, pri ktorom budú všeci čušať. No, nieje mu nič platné ani zádušlivé skákanie cez švihadlo na trampolíne a pri narazeniu vo výbore na alternatívného nepriatela potemkinovu silu tohto nafúkaného medvedíka nikto nerešpektuje a naoko trénovaný krúpa musí svoje atlantické saky paky pobaliť do bruseľského kufríka a pratať sa tam, kde sa ho boja. Medzi operených vrabcov.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás