fbpx
TV VVVIDEO: SMER - SSD: VIŠŇA MÁ NÁŠ REŠPEKT, PRETOŽE...

VIDEO: SMER – SSD: VIŠŇA MÁ NÁŠ REŠPEKT, PRETOŽE SA NEZĽAKOL A POVEDAL, AKO SA VECI MAJÚ

-

VIDEO: SMER – SSD: VIŠŇA MÁ NÁŠ REŠPEKT, PRETOŽE SA NEZĽAKOL A POVEDAL, AKO SA VECI MAJÚ

Skutočne sa niekomu zdá, že vojna na Ukrajine pácha málo škôd, že ju montujú aj tam, kde ju nikto nechce?!

Video na Youtube:

Trestať hráčov zákazom reprezentovať Slovenskú republiku len preto, že mali schopnosti, talent aj štastie a dostali príležitosť hrať v KHL, jednej z top líg sveta, sa vymyká zdravému rozumu. Hlavne, keď v americkej NHL ďalej hrá celá plejáda ruských hráčov.

- reklama -

Ide o ďalšie zbytočné rozdeľovanie ľudí a národov, snahu vraziť klin všade, kde sa dá a skaziť ľuďom aj to posledné, čo im prinášalo radosť a pocit súdržnosti. Opäť tak museli vymyslieť niečo, aby rozdelili svet a aj ľudí v obývačkách.

Rovnako je to aj s vylúčením Ruska a Bieloruska z majstrovstiev sveta. Ak im svet chcel ukázať, že sa ich nebojí, mali tam byť. Nie je nič jednoduchšie, ako si to s Rusmi rozdať na ľade a poraziť ich schopnosťami nie politikou tam, kde nepatrí.

Žiaľ, aj preto nebude mať zlatá medaila pre víťazov tohtoročných majstrovstiev taký „cveng“, ako keby na ceste za ňou porazili Rusov.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

1 COMMENT

  1. … čo čakať od smradľavého anglosasa bankstera, krorý sa zasiera cez finančné lobovacie kurviráty či derivaty aj do talentov a špotrovísk národov po ktorých mu je veľké houno.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás