fbpx
TV VVVIDEO: Rozhovory s Mimi Šramovou: Ľubomír Hlbočan: Kauza Rozuzlenie...

VIDEO: Rozhovory s Mimi Šramovou: Ľubomír Hlbočan: Kauza Rozuzlenie bola prípravou na obranu čurillovcov

-

VIDEO: Rozhovory s Mimi Šramovou: Ľubomír Hlbočan: Kauza Rozuzlenie bola prípravou na obranu čurillovcov

Dlhoročný trestný právnik, advokát Ľubomír Hlbočan o prvých krokoch ministra vnútra na NAKA a ÚIS, o trestnej činnosti čurillovcov a prokurátorov ÚŠP, o manipuláciách v trestných konaniach, o tom, aký osud čaká kajúcnikov, či si myslí, že treba zrušiť ÚŠP a ŠTS, o výsluchu Matoviča aj o tom, v čom ho sklamala prezidentka.

Video:

Zdroj: Rozhovory s Mimi Šramovou

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. … zahraničný agent média magnát Voráček (manželka prsnatá urevaná Jílková z Máte slovo) na TA3 už 3 dni bez prestávky ide oligo-korporát propagandu vymývania mozgov Slovákov z sion-ukrajinského Práglu a zlovolného politického štvania a šírenia nenávisti vôči sociálnej vláde premiéra Fica. Opakovane drzo klame a divákom ukazuje tie ich zinscenované flešky o pomste na akomsi krpatom fízlovi kotekovi, ktorý po matovičovskej filozófii podvodov šoféroval služobné vozidlo bez povolenia. Podlý agent Voráček so svojou zákernou osnovou slúžiť majetkárom s umýslom cieleného očerňovania sociálnej vlady a tv dívákom predhadzuje aj nezaujatú manžeľku podvodníčka používajúcého služobné auto bez povolenia, aby kotekova žunuška čurilo-policajta celému Slovensku afektovano vyrozprávala čerstvú novinku – dosť bolo Fica a toto už musí skončiť (keď ešte vláda ani nezačala konať). Prestárlý agent Voráček na Slovákov ide s originálným – déjà vu – a s maželkou policajného podvodníčka čurilo gangu burcuje Slovákov do nežno-krvavej revolúcie. Mediálny magnát korporátov smerujúci k zošrotovaniu ideológie goebbeľsovštiny bude na Slovensku taký úspešný ako je anglosas úspešný na Ukrajine, kde už chýba 20 mil ludí. Chce magnát-agent Voráček aby aj na Slovensku chýbalo 3 mil ludí ?

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás