Domáce(Video) Mikulec v piatok klamal. Máme dôkazy

(Video) Mikulec v piatok klamal. Máme dôkazy

-

spot_img

(Video) Mikulec v piatok klamal. Máme dôkazy

Ľ. Blaha:

Minister Mikulec bol Robertom Ficom už toľkokrát usvedčený z klamstva, že keby lož kvitla, tak ten chlap je rozkvitnutý ako chránený Klinček lesklý – kým ho neodtrhne pochábeľ Matovič.

 1. Mikulec klamal, až sa mu z úst prášilo, že jeho brat Ján nemá nič spoločné s firmou Aegis, ktorá od neho dostala kráľovský biznis v čase, keď viedol vojenské spravodajstvo.
 2. Robert Fico dnes predložil jasné dôkazy, že táto firma si na internete uvádzala Jána Mikulca ako svojho výkonného riaditeľa. Ešte sme mu dnes aj volali na číslo, čo tam bolo uvedené a on to, trúba, zdvihol a predstavil sa, že – haló, Mikulec.
 3. Do popuku. Mikulcovci sú až takí spravodajcovia, že by im aj Austin Powers s Johny Englishom mohli závidieť – takú komédiu ani v Hollywoode nevymysleli, aby konkurovali týmto dvom truhlíkom.
 4. Mikulec zabáva verejnosť aj svojimi hodinkami. Dnes na plné ústa v rádiu potvrdil, že je nelegálne nosiť falošné kópie značkových hodín, ale že on ich aj tak nosil – no chápete, načo by minister vnútra dodržiaval zákon?
 5. Tatkova firma – 2,5 milióna. Bratova firma – 150 tisíc. Všetko od vojenského spravodajstva. A zrovna v čase, keď Mikulec pôsobil v špičkách vojenského spravodajstva. To je pomaly lepšie než Kolíková – ach, aké úspešné rodinky majú tí naši ministri.
 6. Ale chápete, to všetko sú len kozmické náhodičky. Mikulec pridelí, iný Mikulec získa, ďalší Mikulec zarobí, proste, neviditeľná ruka Adama Smitha rozhodla. Mikulcovcom sa darí, nezáviďte, je to proste taká Rodinka úžasných. Žmurk.
 7. A do toho sa im rúca celý ten ich mafiánsky systém profesionálnych udavačov, cez ktorý rvú do basy jedného policajta za druhým. A zastrašujú opozíciu.
 8. Generálna prokuratúra dnes oslobodila bývalého šéfa NAKA Zuriana, ktorému vykopávali dvere, keď upozornil na to, že hlavný udavač Makó je agent SIS, ktorého tam upratal sám vtedajší premiér Matovič.
 9. A odrazu zisťujeme, že Zurian bol stíhaný nezákonne. Čiže sa tu zjavne niekto iba snažil zastrašiť policajta, aby držal jazyk za zubami. A takto zastrašujú aj ďalších. A ktovie, či aj Milana Lučanského neodpravili preto, že vedel príliš veľa.
 10. Za toto všetko nesie politickú zodpovednosť Mikulec. Za znetvorenie právneho štátu, za politické čistky, za gangsterský systém odstraňovania nepohodlných ľudí.
 11. Zajtra sa Mikulca pokúsime v parlamente odvolať. Ja viem – poviete, že ho Matovičova mafia aj tak podrží. Ale my musíme hovoriť pravdu, musíme upozorňovať na ich zločiny, musíme na nich tlačiť.
 12. Taká je úloha opozície a poviem to na rovinu: opozícia buď má gule alebo nemá gule. A my v Smere sa jednoducho nenecháme zastrašiť. Nebudeme sa s nimi maznať. Nebudeme ich ofukovať.

Sú to všetko zlodeji, gauneri a klamári – a od nás v Smere si vypočujú pravdu. Budú počuť fakty, fakty a fakty. Bez pozlátok – na plné ústa.

Ideme do nich, priatelia! Už tej ich arogancie stačilo!

SMER – SD POSKYTOL NEPRIESTRELNÉ DÔKAZY O MINISTROVÝCH ZLYHANIACH. MIKULEC SA ZAPLIETAVA VO VLASTNÝCH KLAMSTVÁCH, JEHO ODSTÚPENIE JE NEVYHNUTNÉ

Predseda strany SMER – SD Robert Fico dnes opätovne pripomenul, že preukázateľne predložil, že v čase, kedy bol Mikulec riaditeľom kancelárie riaditeľa Vojenskej spravodajskej služby, dohodili obrovskú zákazku otcovi pána Mikulca vo výške 2,5 milióna eura týkala sa stráženia nehnuteľností VSS. Na túto informáciu Mikulec nepovedal nič, len že bolo málo SBS a že s tým nič nemá. R. Fico povedal, že ho mrzí, že ho Mikulec označuje za klamára, keď povedal, že v rokoch 2010 – 2012 dohodil zákazku ďalšej SBS vo výške 150 tisíc eur firne Aegis EU, kde bol výkonný riaditeľ brat ministra Mikulca. Všetko však označil minister za lož. Je však dosť informácií o tom, že jeho brat v tejto spoločnosti pracoval. „Predkladám vám dnes tri veci, sú to fotografie z webstránky a facebookovej stránky spoločnosti Aegis, kde pokiaľ ide o facebookovú stránku jednoznačne je napísané, že kontaktná osoba je výkonný riaditeľ Ján Mikulec, je tu telefónne číslo. My sme na to číslo dnes zavolali. Ozval sa Mikulec. Ďalej predkladáme fotografiu z oficiálnej webovej stránky, kde už je priamo napísané meno výkonného riaditeľa Ján Mikulec. Aby niekto nepovedal, že sme si to tu vymysleli, tak predkladáme z jednej firmy, ktorá si robí náhodné fotografie web stránok iných organizácií a našli sme si o Aegis informácie z roku 2013, kde sa opäť jednoznačne objavuje výkonný riaditeľ a telefón na pána Mikulca,“ uviedol R. Fico.

Na poslednej tlačovej besede minulý týždeň R. Fico spomenul, že má k dispozícii istú časť úradného záznamu ohľadom Mikulca, no napriek tomu, že pôvodne ju nechcel zverejniť, rozhodol sa ju zverejniť. „V mesiaci október 2011 prebiehal výber spoločnosti ohľadom rekonštrukcie bezpečnostných systémov v objekte Vojenskej spravodajskej služby v Trenčíne. Predmetná rekonštrukcia mala byť hradená z rozpočtovej podpoložky, ktorej správcom je plk. Malček. Išlo o investíciu v hodnote približne 170 tisíc eur. Počas predmetného výberu žiadal riaditeľ VSS plk. Milkulec od plk. Malčeka, aby zabezpečil od víťaznej spoločnosti províziu vo výške 10 – 15 tisíc eur. Plk. Malček to odmietol vyžiadať s tým, že mu zabezpečí kontakt s konateľom a nech si sám Mikulec túto províziu od neho vypýta. Takéto riešenie Mikulec odmietol,“ citoval z úradného záznamu R. Fico.

Predseda strany SMER – SD ďalej reagoval na dnešné rozhodnutie generálnej prokuratúry, ktorým zrušili uznesenie o vznesení obvinenia proti bývalému šéfovi NAKA Zurianovi, nakoľko bolo nezákonné, neopodstatnené, predčasné a vydané na základe nedostatočne zisteného skutkového stavu a nadkvalifikované. Podľa R. Fica opäť išlo o zmanipulované obvinenie, obvinenie na základe výpovedí udavačov a ich cieľom bolo dostať B. Zuriana do väzby, pretože rozprával o manipulácii v rezorte ministerstva vnútra.

Podporte nezávislé médium Denník VV

 • Nezamykáme články
 • Necenzurujeme komentáre
 • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás