Názory(Video): Mikulec sa nevie ovládať!!!

(Video): Mikulec sa nevie ovládať!!!

-

spot_img

(Video): Mikulec sa nevie ovládať!!!

Minister Mikulec sa sám diskvalifikoval na verejnú funkciu a mal by porozmýšľať nad svojím pôsobením v politike, píše v reakci na mediálny výstup šéfa rezortu vnútra novinár Pavel Jacz.

Minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO) veľmi emotívne reagoval na obvinenia zo strany expremiéra Roberta Fica, ktorý ho obvinil z toho, že jeho rodina cez firmu MIPOL kšeftovala so štátom a on ako zamestnanec ministerstva vnútra mal skartovať tieto zmluvy, aby zahladil stopy.

Na jeho mediálny výstup reagoval vo svojom blogu dlhoročný slovenský novinár Pavel Jacz:

To, čo včera predviedol minister vnútra Mikulec, nemá v slovenskej vládnej politike obdoby. Jediný kto sa mu môže vyrovnať, je jeho stranícky šéf Matovič ešte keď nebol vo vládnej koalícii, ale ako poslanec potreboval zaujať, i keď občas zaperlil zo začiatku aj ako premiér. Mikulec vraj s vysokým IQ (Čo nám ešte nedokázal!) sa primitívne predviedol pred celým národom. Na kritiku Fica ohľadom jeho manipulácií a rodinkárstva sa pred mikrofónmi a kamerami zvedavých novinárov, ktorí mu položili aj priame otázky, tak rozohnil, až reagoval nadávkami. Jeho pejoratíva smerom na Fica, že je to obrovský klamár a demagóg, že je jeden chrapúň, ktorý by mal odtiaľto už odísť preč a že je klamár a gauner sa dostali prostredníctvom televíznych a rozhlasových i písaných spravodajstiev do každého kúta Slovenska. Ani nevie, ako mu takýmito slovami dvihol preferencie.

Počuli ste niekedy takéto nadávky počas veľmi tvrdej Mečiarovsko-Dzurindovskej politickej vojny, alebo nejakého kritika, ktorý by takýmto nevyberavým spôsobom verejne nadával na svojho protivníka? Všetci doterajší ministri vnútra sa napriek tvrdej a niekedy až krutej kritike správali slušne a Mikulcov slovník im bol cudzí. Teraz si vieme predstaviť, aké vulgarizmy používa Mikulec v súkromí. Známe sú Mečiarove prívlastky prďúsi a gágaji, ale od chrapúňa a gaunera s oduševnenou nenávistnou dikciou, to ma veľmi, naozaj veľmi ďaleko. Minister Mikulec sa sám diskvalifikoval na verejnú funkciu a mal by porozmýšľať nad svojím pôsobením v politike. Daňoví poplatníci ho nefinancujú za vulgárne slová, ale za prácu. A tú nie je veľmi vidieť.

Ak k tomu zahrnieme, že ako šéfa krízového tímu sme ho počas pandémie nevideli pred mikrofónmi a mlčal ako partizán (Kladiem si otázku, či aj krízový tím riadil?), ako radi-neriadi aj momentálne zúrivú vojnu v policajných zložkách dokazuje, že po Krajčim a Mičovskom svoju ministerskú funkciu nezvláda a mal by s nimi dávať už len kávičku a samozrejme  neodmysliteľné poháriky pod preslávenou známou pomaly zhasínajúcou žiarovkou.

Plnia sa tak fantasmagorické slová Matoviča, ale s nechutnou plnkou: „Zavedieme novú politickú kultúru, bude to najlepšia vláda, akú Slovensko malo a o ktorej sa budú aj deti v školách učiť.“ Pripomeniem len, že to by musel byť Matovič bez vládnej funkcie a musel by si vybrať nie iba slepo oddaných straníkov, ale naozaj odborníkov na ministerské kreslá a nie takých ľudí, ktorí majú od manažérskych schopností a odbornosti naozaj ďaleko.

Táto vláda prekypuje väčšinou ministrami, ktorí sa danej problematike nerozumejú a ak, tak veľmi málo. Rezorty im kľakajú na kolená, všade začína vyčíňať vyšší stupeň chaosu – chaosisko! Všetko, čo vymyslia, musia viac krát korigovať a tak vyznať sa v chaotických nariadeniach, vyhláškach a zákonoch je doslova umenie. Nuž, ale keď sme pri vhadzovaní volebných lístkov neuvažovali, volili sme nie za, ale proti niekomu a zvolili sme si OĽaNO s esami ako Matovič, Heger, Naď, Krajči, Mičovský, blablaTabaková, Pročko, Herák, Za ľudí s Remišovou, Sme rodinu s mafiánskym pozadím i Liberálnu SaS so Sulíkom a ďalších, nemôžeme sa čudovať.

Musíme len vydržať, len aby to netrvalo celé štyri roky. Ľutujem následnícke vlády, ktoré budú chyby a kolízie tejto vládnej hádajúcej sa koalície odstraňovať ešte dlho. Ale veď je to „najlepšia vláda a nebojte sa bude dobre“ – povedal Matovič – dnes už len minister financií bez finančných vedomostí. Ako by Maďar povedal : „Væríme, væríme a budeme væriéť.“

Pavel Jacz – slovenský novinár, po revolúcii pracoval ako redaktor Slovenskej televízie, sledoval nástup organizovaného zločinu a dostal sa do konfliktu s mafiánom Petrom Steinhübelom

Zdroj: paje.blog.pravda.sk / YouTube / InfoVojna

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás