fbpx
DomáceVideo: Mihál chce asi dať svojej kariére definitívu. Pridal...

Video: Mihál chce asi dať svojej kariére definitívu. Pridal sa k Hegerovi

-

Video: Mihál chce asi dať svojej kariére definitívu. Pridal sa k Hegerovi

BRATISLAVA 9. júna (SITA) – K strane Demokrati bývalého premiéra Eduarda Hegera sa pripája Jozef Mihál. Bývalý minister práce a odborník na sociálnu politiku bude kandidovať zo 145. miesta kandidátnej listiny. V tlačovej správe o tom informoval Matúš Madrák. Šéf Demokratov Heger ho označil za najväčšieho odborníka na sociálne veci na Slovensku. Uviedol, že ide o „skúseného odborníka na sociálnu oblasť, ktorej sa dlhé roky venuje. Spolu s Jankou Žitňanskou, Luciou Ďuriš Nicholsonovou, Andreou Cocherovou a ďalšími, vytvorí silný sociálny tím”.

Heger na Facebooku uvádza:,,Vitaj Jozef!“

Video:

Mihál uviedol, že jeho cieľom je vypracovať čo najlepší program v oblasti sociálnych záležitostí, dôchodkov, ale i rodinnej a daňovej politiky. „Myslím si, že naši odborníci budú zárukou, že sa Slovensko v sociálnej oblasti pohne dopredu. My urobíme všetko pre to, aby sme dali vám, ľuďom, čo najlepšiu ponuku, aby ste sa 30. septembra mohli čo najjednoduchšie rozhodnúť. Ponúkame odborný, skúsený a pokojný tím,” doplnil exminister práce.

„V politike je veľmi málo ľudí, ktorí pôsobili v rôznych funkciách a napriek tomu si dokázali udržať meno odborníka. To je práve prípad Jozefa Mihála,” skonštatovala Lucia Ďuriš Nicholsonová. Dodala, že ju teší, že jej priateľstvo a spolupráca s Mihálom pretrvali dodnes, keďže s ním spolupracovala prakticky od svojho vstupu do politiky.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img
spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

spot_img

2 Komentáre

  1. To naozaj SITA uverejnila agenturnu spravu s nadpisom: „Mihál chce asi dať svojej kariére definitívu. Pridal sa k Hegerovi“
    alebo ti ste len vy tu taky srackoweb, ze primitivne mixujete spravodajstvo s vasimi tupymi nazormi?

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás