TV VV(video) Matovič pred deťmi v NR SR urobil zo...

(video) Matovič pred deťmi v NR SR urobil zo seba idiota, keď im motal hlavu kydaním na predsedu parlamentu

-

(video) Matovič pred deťmi v NR SR urobil zo seba idiota, keď im motal hlavu kydaním na predsedu parlamentu

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 Komentáre

  1. Toho blazna mali dat konecne zavriet.Rozkradol Slovensko viac, ako Sulik a este bude pindat a dokonca protestovat.Chytiti ho za golier a smarit cez zatvorene dvere. len stale rozostvava a hucka ludi.Blazon.to uz nieje snad ani mozne, on je dokonca besny.Asi zo strachu, ze aj na neho pride rada a bude zatvoreny.Uz by sa to malo stat.Ludia si zelali tuto vladu, podporuju ju a nechceju Liberarnych progresivnych fasistov.Ani Matovica. a spol.

  2. … ten zvuk je úbohý. Dal som si hlasitosť na plné decibely, prehral video 3x, ale počul som len kilometrovníkove zvratky o klamárstve pána na ktorého matovič ukazoval svojou paprčou. Učiteľka a aj decká sa od osadníkmi zvoleného drístača olajnistických kydov odvracali ako by vycítili naratív parlamentných zastupičov a straníckých oyebávačov už v embrionáľnom štádiu. Celodenný nenávistník a nepriateľ progresívných daní, ľavice, sociáľnej vlúdnosti a vzdelanostnej slušnosti opäť perliľ ako sviňa nad kýblom periel namiesto šrotu. Frustrát odstavený od moci sa predviedol v plnej paráde uličného podvraťáka nacionálnych súkmeňovcov a znovu Slovensku ukázal tú svoju pravú pravicovú tvar pokryteckého ošmekára, ktorý v režimu plnej zamestnanosti by v mene republiky kopal palivo do jadrových elektrární. Škoda, že už sa pominul strýko Stalin, ktorý vedel s nepritelmi ľudu zatočiť po boľševicku až k dnešnej nepríčetnej zúrivosti demogratúrnych menševikov.

  3. Keď poviete o klsmarovi, že je klamár, tak robíte zo seba idiota?

    Ak tam bolo povedané aj niečo viac, tak kvalita zvuku mi to neumožnila počuť.

    Klamári sú tam všetci. Idiot je ten čo to nevidí.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás