TV VVVIDEO: Juraj Gedra: Ideme krok po kroku vpred. Vrátili...

VIDEO: Juraj Gedra: Ideme krok po kroku vpred. Vrátili sme do rúk štátu to, čo nikdy nemal pustiť politickým mimovládkam

-

spot_img

VIDEO: Juraj Gedra: Ideme krok po kroku vpred. Vrátili sme do rúk štátu to, čo nikdy nemal pustiť politickým mimovládkam

Priatelia, dnes ďalšia méta v boji proti politickým mimovládkam naplnená. Po tom čo sme prebudovali celý odbor strategickej komunikácie na úrade vlády, dnes vláda SR schválila koncepciu strategickej komunikácie slovenskej republiky ako kľúčový dokument pre všetky ministerstvá. Som veľmi rád, že naprieč ministerstvami rýchlo vznikla zhoda na tomto spoločnom dokumente, ktorí pripravovali ľudia, experti v kapacitách štátu a nepotrebovali sme žiadne brožúrky od politických mimovládok typu Globsec.

Komunikácia štátu bude postavená na hodnotách a smerovaní zakotvenom v ústave slovenskej republiky, zákonoch slovenskej republiky s dôrazom na článok 26. ústavy, ktorý garantuje slobodu slova a právo na informácie. Záujmy politických mimovládok, ktoré si komunikáciu štátu v minulosti sprivatizovali nebudú mať miesto. Náš postoj je dlhodobo jasný.

Strategické veci si má štát držať vo vlastných rukách a nikdy ich nepustiť a preto bola moja základná požiadavka pri tvorbe tohto dokumentu, že nesmie obsahovať pojem mimovládna organizácia. To sa podarilo a som rád, že tento dokument bol jednotne vládou Slovenskej republiky podporený. Skončilo sa obdobie pretláčania jedného jediného povinne správneho názoru v réžii štátu a utláčanie a dehonestovanie iného názoru.

V najbližšom období sa strategická komunikácia na úrade vlády okrem svojej agendy zameria hlavne na rešpekt a toleranciu k inému názoru, pretože len to je cesta ako zmierňovať napätie v spoločnosti, nie cenzúra ale vzájomný rešpekt. Nenávidieť sa len pre iný názor, napríklad na vojnu na Ukrajine alebo očkovanie je úplne zbytočné a ako spoločnosť nás nikdy nikam neposunie, skôr naopak.

Video:

Zdroj: SMER – SSD, Youtube

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

2 Komentáre

  1. … ak tomu správne rozumiem tak strategická komunikácia ako demogratúrný až hrdzavý kľúč od sľubovanej, ponovembrovej plurality bude pod želanou ochranou súčasnej vlády a súslovie mimovládna organizácia napr. globsec, alespoň na chvílu, než sa súkromná beštia sorošovej cenzúry po úderu na solar totalismu jednoho názoru nadýchne k správným hoaxom, tak mimovládkari tichúčko zbalia bruseľské kufre euráčov a zmiznú zo Slovenska na neziskový západ, bezočivého zisku a úžery z východu, hladať staronové královstvá, kde padajú mimovládné kurčatá do otvorenej, udrístanej papuľe hodnôt čudesných ideí od očividných tupín stereotypov až po ospevovanie kultu krvi a vojny, z ktorých sa mimovládnému sektoru nenažratých expertov a parazitov houno nezhmotní.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás