fbpx
Názory(video) JE TOTO MOŽNE? Farár sa mal zaručiť za...

(video) JE TOTO MOŽNE? Farár sa mal zaručiť za obvineného, ČURILLA REAGOVAL: ZABITE FARÁRA!

-

(video) JE TOTO MOŽNE? Farár sa mal zaručiť za obvineného, ČURILLA REAGOVAL: ZABITE FARÁRA!


VŠETKO SA DOZVIETE NA KONCI ČLÁNKU. POĎME POSTUPNE

Praktiky “elitných” vyšetrovateľov tzv. čurillovcov boli policajtku Santusovú nakopať niekam, podpáliť jej auto a mučiť ju vo väzbe. Sú to praktiky obludných rozmerov a dnes už nikto neuverí, že ich hon na predstaviteľov Smeru sú praktiky typu “nič nám nie je sväté, nezastavíme sa pred ničím!”.

Bude zaujímavé sledovať, ako sa k tomu postaví Majerský, ktorý je predsedom KRESŤANSKÉHO demokratického hnutia (KDH), alebo Anna Záborská z KRESŤANSKEJ únie, ale aj samotný Matovič, ktorý sa pasuje do pozície konzervatívca a ďalší “kresťan” Alojz Hlina, bývalý predseda KDH, dnes veľký (kresťanský) liberál v Saske.


OBJAVIL SA ĎALŠÍ DÔKAZ, AKO CHCELI PODĽA ICH SLOV ZABIŤ FARÁRA, KTORÝ SA CHCEL ZARUČIŤ ZA OBVINENÉHO, ABY SA NEDOSTAL DO VÄZBY!

Na začiatok si pripomeňme ich výroky násilného charakteru voči vyšetrovateľke, ktorá išla veľmi tvrdo po praktikách vyšetrovateľov NAKA Čurillu, Ďurku a ďalších:

https://veci-verejne.sk/vyjadrenie-mjr-diany-santusovej-v-plnom-zneni/

https://veci-verejne.sk/vysetrovatelka-uis-santusova-ktoru-chceli-zlikvidovat-presla-detektorom-lzi/
Richard Glück: Halooo, vy večne „správne“ médiá a mimovlády!!! Vám nevadí, že Čaputová kryje a podporuje fašistov, ktorí by najradšej zabili farára!?

Ďalšia komunikácia čurillovcov, ako sa bavili o tom, že je potrebné zabiť farára, ktorý sa prišiel zaručiť za obvineného, aby neputoval do väzby!

Zdroj: Screen z FB Richard Glück

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás