TV VVVIDEO: E. Kaliňák: JE MI NA GRC!🤢 Pán Šimečka,...

VIDEO: E. Kaliňák: JE MI NA GRC!🤢 Pán Šimečka, to fakt ste schopný obhajovať tieto svinstvá?! (VIDEODÔKAZ)

-

VIDEO: E. Kaliňák: JE MI NA GRC!🤢 Pán Šimečka, to fakt ste schopný obhajovať tieto svinstvá?! (VIDEODÔKAZ)

Podpredseda strany Smer-SSD, poslanec NR SR a šéf zboru poradcov premiéra Roberta Fica na Úrade vlády Erik Kaliňák vo svojom videu reagoval na silnejúce hlasy voličov súčasnej vládnej koalície, ktorí chcú razantne zakročiť voči zločinom páchaných na posledné roky v rámci ÚŠP a NAKA a pripomenul aj ich vyčíňanie, no najmä na najnovšie vyjadrenie poslanca za Šimečkovo PS, bývalého policajného exprezidenta Jaroslava Spišiaka, ktorý robil Romanovi Mikulcovi počas jeho šéfovania rezortu vnútra poradcu.

Viac vo videu:

Predmetný rozhovor:


Zdroj: YouTube / InfoVojna, Startitup

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 Komentáre

  1. Toto bude pro-TEST morálky slovenských občanov. Obhajovať zločiny znamená byť spolupáchateľom.🤑 Uvidíme ich v uliciach.

  2. Počuj Erik, už ste zastavili tie dodávky smrtiacich zbraní na Ukrajinu vyrábaných v slovenskom štátnom podniku? Lebo v jednej vete sa ponosovať, že západné zbrojovky zarábajú na vojne na Ukrajine a hneď v druhej povedať, že samozrejme, že nejdeme nijak obmedziť slovenské zbrojovky v exporte zbraní na Ukrajinu môže iba taký ko* ako Tvoj strýko.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás