TV VVVIDEO: Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov...

VIDEO: Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo „uje*ať skur*ených smerákov a Fica“

-

spot_img

VIDEO: Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo „uje*ať skur*ených smerákov a Fica“

Redaktorka Mimi Šramová sa rozprávala s ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským sme sa v Bosne, kde utiekol pred dvomi rokmi, rozprávali o jeho tridsaťročnej práci pre štát, práci v tíme tzv čurillovcov, smskovej komunikácii Apači, odposluchoch, manipuláciách v trestných konaniach, realizáciách politikov, podnikateľov, sudcov a advokátov, zásahoch, väzbách, „lámaní“ a psychickom nátlaku na väznené „prominetné“ osoby ako Martin Ribár, Monika Jankovská, Tibor Gašpar, David Lindtner, generál Lučanský, o kajúcnikoch a dohodách s benefitmi pre nich, bode zlomu, exponovaných kauzách ako kauza tzv takáčovcov, Dobytkár, Božie mlyny, Judáš, Očistec, Dušanovi Kováčikovi, koordinácii výsluchov a obvinení medzi vyšetrovateľmi NAKA a prokurátormi ÚŠP, o stretnutí s Eduardom Hegeom a o jeho paranoji, o Mikulcovej pomstychtivosti, aj o snahe kriminalizovať Smer a Roberta Fica, Tibora Gašpara, Norberta Bödöra, aj Andreja Danka a o reakciách ľudí a politikov v Bosne na atentát na premiéra Roberta Fica.

Zdroj: Rozhovory s Mimi Šramovou, Youtube

Podporte nezávislé médium Denník VV

 • Nezamykáme články
 • Necenzurujeme komentáre
 • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

3 Komentáre

 1. Kde sa berie v ľudských bytostiach taká zákerná zloba..
  Najskôr to bude preto, že sú to len biedne ľudské trosky.. bez morálky, opité, pomstychtivé.. a tá s/k/ladka s medovými rečami sa len prizerala a nechala ich vyčínať..

  • A ešte jej/Čaputovej/ v Česku udelia Rad Bieleho leva, ktorý bol udelený i Madeleine Albrightová, ktorá vošla do dejín s prezývkou“ balkánska mäsiarka“.
   Trpela svinstvo, bezprávie, zatiahla nás do vojny a ešte dostane vyznamenanie, keby to nebolo do plaču, je to dopopuku. 🤢🪖🤑

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás