NázoryVIDEO: J. GEDRA: PANI ČAPUTOVÁ MLČALI STE KEĎ TU...

VIDEO: J. GEDRA: PANI ČAPUTOVÁ MLČALI STE KEĎ TU BOL BORDEL, TAK TERAZ NEPLAČTE KEĎ ROBÍME PORIADKY💁‍♂

-

spot_img

VIDEO: J. GEDRA: PANI ČAPUTOVÁ MLČALI STE KEĎ TU BOL BORDEL, TAK TERAZ NEPLAČTE KEĎ ROBÍME PORIADKY💁‍♂

Zdravim priatelia, Pani prezidentka si na konci svojho pôsobenia nedala pokoj a využíva ešte posledné príležitosti kopnúť si do súčasnej vlády. A to len preto, že nerobíme rozhodnutia tak ako si to želajú jej mimovládne organizácie a spriaznené médiá, ku ktorým sa rozhodla zájsť sa vyplakať zo svojej frustrácie, že prezidentské voľby nevyhral Korčok.

Kopec zavádzajúcich tvrdení postavených nie na faktoch ale emóciách, ale jedna časť ma nenechala fakt chladným, lebo niečo o tom viem aj z vlastnej skúsenosti. Veď si ju vypočujme. Takže pani Čaputová, dajme si trochu reality k tým Vaším pocitom a emóciám, ktoré skôr pripisujem naivite a neinformovanosti, ak nie rovno politickej zaujatosti. Neprichádzame o žiadnych profesionálov ani odborníkov, práve naopak. Odchádzajú politickí nominanti Matoviča, Hegera, Sulíka, Kollára, ktorí tam boli dosadení akčnými skupinkami na čele napríklad s Jožkom Pročkom.

Odchádzajú nominanti Sulíka, ktorí okolo odbornosti ani nešli a nech nám je príkladom ako zvládli Expo v Dubaji aj s pitím baru… Odchádzajú nominanti mimovládok, ktorí si pomýlili štát so slúžkou vlastných politický záujmov. Odchádzajú politický aktivisti, ktorí začali cez svoje funkcie podrývať demokraciu na Slovensku a áno pani Čaputová, odchádza aj váš partner pán Rizman akošto ‚ďalší mimovládkar nacucnutý na štátne peniaze z Vášho najužšieho kruhu spolupracovníkov, ktorým fungujete ako na povel.

A to je popravde ten jediný dôvod, prečo ste sa pri tejto téme pani prezidentka ozvali. To ste celá vy. Ozvete sa vždy len keď ide o tých Vašich ľudí ako čurillovci, Lipšicovci, mimovládky, či pokrivené média. Ale keď sa diali neprávosti a ľudia končili vo svojich funkciách vykopnutím dverí hrubým zneužívaním očtk, to ste zaryto mlčali, dokonca za oponou aj podporovali.

Mlčali ste keď mocensky šikanovali sudcov, policajtov, úradníkov, športovcov aj bežných občanov a keď došlo na zlomové chvíle ako referendá, zakaždým ste Slovákom podrazili nohy a podržali tie ohavnosti pri moci. Prepáčte pani prezidentka ale neberiem Vám tieto vaše vzlyky, lebo ste mohli milión krát zasiahnuť a zakaždým ste boli ticho. Tak prosím Vás teraz nemoralizujte, keď robíme v štáte poriadok ,lebo ste mlčali, keď bol v štáte bordel.

Zdroj: SMER – SSD

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás