TV VVVIDEO: DOM(ček) z KARIET (1. ČASŤ) - ROBÍ VLÁDA...

VIDEO: DOM(ček) z KARIET (1. ČASŤ) – ROBÍ VLÁDA TO ČO VOLIČOM SĽÚBILA? NECHCEME POVALIŤ VLÁDU, ALE …

-

VIDEO: DOM(ček) z KARIET (1. ČASŤ) – ROBÍ VLÁDA TO ČO VOLIČOM SĽÚBILA? NECHCEME POVALIŤ VLÁDU, ALE …

JUDr. Miroslav Kamenský Kým sme si možno doposiaľ niektorí mysleli, že je to iba reprezentačná funkcia, ono to nie je až tak pravda, …minimálne to dementovala prezidentka Čaputová svojimi krokmi, ktorá mala žiaľ na chod štátu veľký politický a ideologický vplyv.

Prezidentská funkcia je kľúčová, aj napriek tomu, že Slovensko má parlamentnú a nie prezidentskú demokraciu. Nie je to tak dávno, keď sympatizanti niekdajšej opozície/súčasnej koalície boli v uliciach a bojovali za zmenu. Veď aj my dvaja sme tú zmenu podporovali. Tieto strany však nemali svojho prezidenta, ktorý by ich podporil a o to ťažšie bolo túto zmenu dosiahnuť. Teraz je možnosť túto zmenu dosiahnuť, ale nejako spoločný prezidentský kandidát zatiaľ neprichádza.

VIDEO:

Zdroj: TV OTV

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. Neviem prečo je taký problém povedať, že Fico a Smer klamal a klame.

    Aká je asi dôverihodnosť človeka, keď na priamu jasnú otázku odpovedá : Ale ten druhý je horší.
    no poviem vám rovno, veľmi nízka. darmo vypočítate pätnástu odmocninu derivátu X, keď neviete povedať koľko je tri plus dva.

  2. Dovolím si nesúhlasiť s názorom p.Kamenského, že v druhom kole prezidentských volieb podporí SNS p.Pellegriniho. Voliči možno, ale p.Danko predseda SNS sa správa, vystupuje otrasne a to nielen voči p. Pellegrinimu. Z uvedeného vypláva, že ho svojimi vyjadreniami nepodporuje. P. Pellegrini ak bude kandidovať, tak bude za seba a stranu Hlas, nie za koalíciu, pretože to nie je v koaličnej zmluve. Ak vyhrá voľby na prezidenta podľa môjho názoru sa koaličná zmluva vôbec nemusí otvárať.
    Po vystúpeniach p. Danka v médiách mi mnohí moji známi povedali, že on z pýchy ohlúpol. SNS som vždy volila do NR SR, ale kvôli narcistickému Dankovi som minulý rok nevolila a nie som sama.
    Pýcha predchádza pád-staré rímske príslovie.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás