Názory(Aktualizované) VIDEO A FOTO AKO M. DAŇO NACHYTAL ZÁLESKÚ...

(Aktualizované) VIDEO A FOTO AKO M. DAŇO NACHYTAL ZÁLESKÚ A TODÓVÚ. M. PARA, Ľ. BLAHA, Š. HARABIN REAGUJÚ

-

(Aktualizované) VIDEO A FOTO AKO M. DAŇO NACHYTAL ZÁLESKÚ A TODÓVÚ. M. PARA, Ľ. BLAHA, Š. HARABIN REAGUJÚ

Novinár Martin Daňo dnes nachytal novinárku Denníka N Moniku Tódovú a sudkyňu ŠTS na spoločnom výlete. Viac v jeho videu, v ktorom vysvetľuje, na čo prišiel (v článku nižšie)


Martin Daňo: Toto je Investigativa!!! Nielen stretnúť ale ešte aj zdokumentovať, vedieť vyžiť príležitosť – toto viem perfektne aj keď s obmedzenou technikou: Tu aspon pár fotiek zo škandalózneho odhalenia romantického stretnutia Todova / Zaleska, ktoré som extrahoval z videa…. ale to je ešte nic….

Miesto: Víla Zvonica, Mala Lesna
Osoby: Monika Todova / DennikN a Pamela Záleská / Sudkyňa ŠTS


Marek Para: TAK TO JE ŠKANDÁL! (ďakujem vám za tip!!!)

Aktuálne som totiž ešte dňa 30.06.2023 PODAL NÁMIETKU ZAUJATOSTI proti Samosudkyni STS Mgr. Pamele ZÁLESKEJ v konkrétnej trestnej veci.

SÚČASŤOU NÁMIETKY JE AJ JEJ VZŤAH S REDAKTORKOU DENNÍKA N, ktorá svojimi nenávistnými článkami zasiahla prezumpciu neviny môjho klienta a prezentovala ho vopred ako vinného, čo v prípade blízkeho vzťahu vylučuje Mgr. Pamelu ZÁLESKÚ z vykonávania úkonov v danej trestnej veci!

JE ABSOLÚTNE NEUVERITEĽNÉ, ŽE DODNES O MOJEJ NÁMIEKTE NEKONALA A PRÁVE DOVOLENKUJE SO SVOJOU (asi) PARTNERKOU Monikou TODOVOU alias “MIRKOU Z BRATISLAVY”!

Ľuboš Blaha: ČO ROBILA NOVINÁRKA TÓDOVÁ SO SUDKYŇOU ZÁLESKOU V JEDNEJ IZBE V TATRÁCH?

Toto nevyzerá na bežnú nedeľu. Už ste videli, s čím prišiel novinár Martin Daňo? 

1. Vraj načapal v Tatrách Moniku Tódovú a Pamelu Záleskú, ako spali na jednej hotelovej izbe. Večer má k tomu zverejniť video. 

2. Ak sa toto potvrdí, tak to zatrasie celým Slovenskom. A nie preto, že dámy si spolu užívali romantické chvíle na hotelovej izbe, to je ich vec.

3. Ale Záleská je sudkyňa, ktorá poslala do väzby nevinného Milana Lučanského – toho Milana Lučanského, do ktorého Tódová v Denníku N nechutné útočila. Náhoda?

4. Záleská bez vypočutia svedkov protistrany poslala Dušana Kováčika na 14 rokov do basy – toho Dušana Kováčika, ktorého Tódová roky ohovárala v Denníku N. Náhoda?

5. O Tódovej sa hovorí ako o Lipšicovej opičke. Mončiči. Ak sa ukáže, že spolitizovaný šéf špeciálnej prokuratúry Lipšic, liberálna novinárka z denníka, ktorý vlastnia milionári z Esetu Tódová a kontroverzná sudkyňa Špecializovaného trestného súdu Záleská tvoria organizovanú skupinu a dohadujú svoje útoky na politikov, tak to bude peklo. 

6. Takto sa likvidujú ľudia – najskôr vás médiá očiernia, potom si na vás prokuratúra niečo vymyslí a nakoniec im to sudkyňa prikryje… Hovorí sa tomu tiež – mafia.

7. Nepredbiehajme. Som fakt zvedavý, s čím dnes príde Martin Daňo. Vyzerá to na koniec sudkyne Záleskej a možno aj Denníku N. 

8. Nezabúdajme, kto vlastní Denník N. Tí istí milionári z Esetu, ktorí financovali Progresívne Slovensko, Čaputovú či Valla. 

9. A veľmi čudesne pôsobia v súdnom prostredí pri kauze hotela Carlton. A teraz sa dozvedáme, že majú cez svoju zamestnankyňu Tódovú ukrutne blízko k istej sudkyni.

10. Očakávam trestné stíhanie voči všetkým, ktorí boli súčasťou justičnej a novinárskej mafie. 

11. Milanovi Lučanskému to už život nevráti, ale aj tak musíme bojovať za spravodlivosť – aj v jeho mene. 

12. Ak bol spáchaný zločin, musí prísť zaslúžený trest. Milá Pamela, milá Monika, aj vy sa už tešíte na video Martina Daňa?

Zdroj: Martin Daňo, Marek Para, Ľuboš Blaha

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

4 Komentáre

 1. takych k-riev je plna justicia !!

  ako Blaha povedal – prokurator obvini a sudca prikryje – ale aj opacne : prokurator neobvini a tym vyrobi beztrestnosst.

  Mame tu mafiu, ktora sedi na Krajskom sude Bratislava a cez ludi ako Droba pracuje ako obchodna mafia. Ma konexie aj na STS aj v mediach.

  Prima Zoom : Justicia v sluzbach teroru.
  To sa neda presnejsie povedat.

 2. Akým právom „vyšetrovala“ Todová že kde je Daňo ubytovaný, pod akým menom a ako je možné že ho vyhnala z verejných priestorov garáží???

 3. Fuj obe su odpad spoločnosti jedna zápas novinárskej činnosti q druhá doživotný zakas robiť súdnictvo!!!

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás