fbpx
Zhodnotenie týždňaV znamení kandidátnych listín

V znamení kandidátnych listín

-

V znamení kandidátnych listín

Čím (ne)prekvapil Smer?

Kto je v prvej dvanástke jeho kandidátov? Koľko je tam Ficových a koľko Pellegriniho ľudí? Zdá sa, že zmizli toxické osoby. Denisa Saková prekvapivo číslo tri, skokanmi kandidátky Smeru sú Erik Tomáš, ktorý je na deviatom mieste z pôvodného dvadsiateho piateho a Ľuboš Blaha, ktorý sa z pôvodného tridsiateho siedmeho miesta dostal na jedenáste.

Mágia čísla stopäťdesiat na kandidátke.

- reklama -

Matovičov fígeľ skúšajú aj iní: Milan Mazurek z ĽS Naše Slovensko, udavač Ján Benčík Za ľudí, bývalá ombudsmanka Jana Dubovcová za PS/Spolu, Pál Csáky a József Berényi za stranu Maďarskej komunitnej spolupatričnosti, Zlý Zajo za SaS.

Prekvapil aj neočakávaný prestup Aleny Bašistovej do SNS. Ultralibertarián Ján Oravec je na deviatom mieste kandidátky SaS.

Strana Vlasť definitívne prestáva byť stranou jedného človeka. Okrem Štefana Harabina, ako volebného lídra, sú na kandidátke aj gen. Igor Čombor, dnes primátor Ružomberka, bývalý veľvyslanec SR v Londýne Juraj Zervan, primár Juraj Štofko, špičkový expert na zdravotníctvo. Vlasť predstavila aj tím kv.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás