DomáceV znamení kandidátnych listín

V znamení kandidátnych listín

-

spot_img

V znamení kandidátnych listín

Čím (ne)prekvapil Smer?

Kto je v prvej dvanástke jeho kandidátov? Koľko je tam Ficových a koľko Pellegriniho ľudí? Zdá sa, že zmizli toxické osoby. Denisa Saková prekvapivo číslo tri, skokanmi kandidátky Smeru sú Erik Tomáš, ktorý je na deviatom mieste z pôvodného dvadsiateho piateho a Ľuboš Blaha, ktorý sa z pôvodného tridsiateho siedmeho miesta dostal na jedenáste.

Mágia čísla stopäťdesiat na kandidátke.

Matovičov fígeľ skúšajú aj iní: Milan Mazurek z ĽS Naše Slovensko, udavač Ján Benčík Za ľudí, bývalá ombudsmanka Jana Dubovcová za PS/Spolu, Pál Csáky a József Berényi za stranu Maďarskej komunitnej spolupatričnosti, Zlý Zajo za SaS.

Prekvapil aj neočakávaný prestup Aleny Bašistovej do SNS. Ultralibertarián Ján Oravec je na deviatom mieste kandidátky SaS.

Strana Vlasť definitívne prestáva byť stranou jedného človeka. Okrem Štefana Harabina, ako volebného lídra, sú na kandidátke aj gen. Igor Čombor, dnes primátor Ružomberka, bývalý veľvyslanec SR v Londýne Juraj Zervan, primár Juraj Štofko, špičkový expert na zdravotníctvo. Vlasť predstavila aj tím kv.

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás