fbpx
DomáceSystém demolátorov Slovenska sa rozpadáva a dnes sú chorí...

Systém demolátorov Slovenska sa rozpadáva a dnes sú chorí z Roberta Fica

-

Systém demolátorov Slovenska sa rozpadáva a dnes sú chorí z Roberta Fica

I. Matovič: Malé strany, ktoré odmietajú R. Fica, by sa mali spájať

        Bratislava 21.mája (TASR) – Všetky strany, ktoré odmietajú politiku Smeru-SD a zároveň ako samostatné subjekty majú menšiu šancu dostať sa do parlamentu, by mali urobiť všetko pre spojenie. Na nedeľňajšom tlačovom brífingu to zdôraznil líder hnutia OĽANO Igor Matovič.


        Poukázal pritom na hrozbu prepadnutia množstva hlasov tzv. demokratického spektra vo voľbách a zvýraznenia víťazstva Smeru Roberta Fica. Spájanie preto označil za verejný záujem. „Verejný záujem v tomto prípade znamená, že sa teraz strany nebudú zaoberať ‚opekačkami‘, ale spájaním, ktoré ich dostane do parlamentu,“ vyhlásil Matovič smerom k Demokratom, Aliancii či Jablku a ďalším stranám.

- reklama -


        Avizoval, že i v prípade OĽANO dôjde pred voľbami k spojeniu. „Rokujeme s Kresťanskou úniou, hnutím NOVA i stranou Za ľudí,“ dodal.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás