fbpx
NázoryStanovisko SMER - SD na Hegera, že Slovensko má...

Stanovisko SMER – SD na Hegera, že Slovensko má vraj najlepšiu vládu

-

Stanovisko SMER – SD na Hegera, že Slovensko má vraj najlepšiu vládu

STANOVISKO STRANY SMER – SD

Slovensko sa len nedávno zbavilo nebezpečného, duševne zmäteného premiéra Matoviča. SMER – sociálna demokracia dnes s veľkým znepokojením prijal vyhlásenia nového premiéra, pobočníka Matoviča, Hegera, podľa ktorého je všetko v poriadku, máme najlepšiu vládu, fungujúci právny štát a čakajú nás skvelé časy.
Duševná zmätenosť je podľa všetkého nákazlivá, pretože žiadny súdny človek nemôže vysloviť takéto hodnotenie a perspektívu.
Je to len pár dní, čo vláda Hegera doslova rozbila verejné financie, keď naplánovala obrovský deficit a prudké zvýšenie dlhu Slovenska bez akýchkoľvek východísk. SMER – SD sa oprávnene pýta, aké skvelé časy môžu prísť po tejto obludnej deštrukcii verejných financií?
Heger, a to je nebezpečné, nevníma ani realitu zneužívania moci na likvidáciu opozície, keď desiatky ľudí sedia nevinne vo väzbe. A hovoriť o funkčnej vládnej koalícii môže len človek, ktorý nemá schopnosť vnímať realitu a hanbu, ktorú táto vládna koalícia predvádza.
SMER – SD verí, že dnešné Hegerove perlenie ducha počulo čo najviac ľudí, pretože už aj tí najotrlejší zástancovia súčasnej rozbitej a neschopnej vládnej koalície museli stŕpnuť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás