NázoryŠpina zo Smeru nevymizla? Ondrej Štefik sa vyjadril, že...

Špina zo Smeru nevymizla? Ondrej Štefik sa vyjadril, že SMER – SD je oligarchistická organizácia, obhajoval Kollára a dnes v Košiciach kandiduje za SMER – SD

-

Špina zo Smeru nevymizla? Ondrej Štefik sa vyjadril, že SMER – SD je oligarchistická organizácia, obhajoval Kollára a dnes v Košiciach kandiduje za SMER – SD

V politike bolo niekoľko prezliekačov kabátov, ale tento je ukážkový. Skúšal to v rôznych stranách. Dokonca aj u europoslanca Radačovského chcel politickú kariéru v strane, ktorá má 5 členov a 0.001%. Radačovského Slovenský patriot nebola pre Štefika tá správna destinácia. Nikam by ho neposunula, ako neposúva samotného Radačovského.

Táto najnovšia košická Smerácka iskrička vo farbách bývalej VSŽ (asi nostalgia) sa v Košiciach vycapila na billboardy ako kandidát za MČ KVP. Dnes medzi občanmi sťažuje situáciu kandidátovi SMER – SD Viliamovi Záhorčákovi, ktorý sa uchádza o post predsedu Košického samosprávneho kraja.


Zdroj: TASR

Ako správny oportunista na logo strany, v ktorej sa angažuje takmer viac ako predseda strany, zabudol.

Pripomeňme si jeho výroky z blogov, čo hovoril o Smere a akú piruetu dokázal urobiť tento smelý zajko.

SME, 16.03.2016 – Ondrej Štefik:

Politicky organizovaný zločin na Slovensku? Však čo?

Organizovaný zločin, ktorý je spájaný s kauzami a s členmi vlád na Slovensku už v móde nie je. Momentálne média riešia údajné veksláctvo spred 20 rokov.

Povolebné udalosti mali jasný cieľ. Zdiskreditovanie opozičných poslancov a ich strany, aby ľudia vedeli lepšie prežuť to, čo sa už dopredu nachystalo a malo im byť v krátkej dobe postupne podsúvané. Iba politicky duševne neprítomnému nebolo a je nejasné, že oligarchistický zlepenec SMER-SD, SNS, Most-Híd a samozrejme zradná Prochádzkova strana Sieť, bol dohodnutý vopred. Bolo to potrebné nejako ľudom proste naservírovať a predjedlo v podobe diskreditačnej kampane im prišlo ako dobrý nápad. Účastníci zlepenca sa budú mať aspoň na čo vyhovoriť, konkrétne na diskreditované strany.

Na Kotlebovcov mali perzekučného materiálu habadej, aby ich dokázali vykresliť ako fašistické hnutie. Navyše zorganizovali prostredníctvom tretieho sektora protest proti fašizmu. Nehovoriac o kauze údajne bitkárskeho poslanca, ktorého bolo nutné ihneď po voľbách predhodiť ľudu prostredníctvom médií.

Na diskreditáciu Matoviča si už netrúfli, lebo keď sa pred voľbami z neho snažili spraviť tunelára, tak im táto pofidérna a nezákonná hra viac ublížila, ako pomohla. Bolo by toho už fakt veľa, ak by v tejto zákernej hre pokračovali. Sulíka sa snažia diskreditovať už niekoľko rokov, ale žiaľ neúspešne, takže zostal im len novopečený a ľudom obľúbený milionár Boris a jeho, podľa esenesáka Danka, neštandardné hnutie.

K tomu štandardnému by som chcel iba toľko: vždy som si myslel, že štandardné je to, čo je v súlade s legislatívou a nie je v rozpore s hodnotami spoločnosti. Hnutie Sme rodina vzniklo v súlade so zákonom a navyše má podporu aj v spoločnosti, o čom svedčí okrem iného aj volebný výsledok, ktorý toto hnutie dosiahol de facto za tri mesiace. Danko by chcel prijať v budúcnosti taký štandardizačný zákon, ktorý by stanovoval štandardizáciu politických strán a určoval, ktoré môžu ašpirovať do parlamentu. Bude tento zákon štandardizovať iba jeho stranu? Ktovie? Čas ukáže jeho demokratické zmýšľanie a politický charakter. Každopádne KSČ to malo s tou štandardizáciou jednoduchšie. Vrátime sa späť do doby politického temna?

Borisa perzekvovali rôznorodo. Cez úbohé vyblednuté fotografie s mafiánmi, až po súčasnú fotografiu, na ktorej telefonuje za volantom, ktorú samozrejme média, ktoré vlastnia oligarchovia, zakomponovali do úsmevného článku s prihlúplym názvom „Prichytený pri čine“. Smiešne. To, čo bolo na mňa už fakt priveľa, bol moment, keď vytiahli na Borisa dokumenty z Úradu na ochranu ústavy a demokracie, ktorý bol nástupca ŠTB a predchodca SIS.

Údajne spravodajský dokument spracoval npor. Čambor, zjavne bývalý eštebák. Tento pán podľa kontroverzného dokumentu operatívne zisťoval viaceré informácie. Okrem iného v ňom poukázal na prepojenie Borisa na vekslácku skupinu. Pre tých, čo si nevedia presne predstaviť čo znamená pojem „operatívne zisťovanie“, tak im sa, v podaní penťáckých médií, môže zdať predmetná spravodajská informácia ako zaujímavá a priam bombastická. Ako operatívne zisťoval nadporučík Čambor, sa už z predmetnej spravodajskej informácie nedozvieme. Táto informácia nám zjavne absentuje. Skúsme si to, ale predstaviť. Takže tento operatívny pán mohol niekde operatívne sedieť, napríklad v krčme a operatívne počúvať rozhovor nejakého ožratého veksláčika, ktorý síce nevedel potvrdiť ani vyvrátiť predmetné informácie, ale chcel byť v krčme múdry a dôležitý a tak jednoducho dôležito „kecal“. Však poznáte tie typy. Týmto operatívnym zisťovaním potom takto získané, ale čo je dôležité, neoverené informácie, zakomponoval do správy, aby mal výkon u šéfa. Takéto informácie, ktoré majú skôr kriminálny, resp. trestnoprávny charakter, sa ďalej posúvajú na orgány činné v trestnom konaní, ktoré už s touto informáciou pracujú ďalej a reálne veci preverujú. Boris je na slobode a nemal dočinenia s políciou v tejto veci. Navyše o amaterizme spravodajcu npor. Čambala???? možno hovoriť aj v súvislosti s kvalitou zistených a interpretovaných informácií. Meno Borisa Kollára je nesprávne zistené, lebo v správe sa uvádza ako Kolár a nie Kollár. Pobyt Borisa nebol zistený taktiež. Z vyššie uvedených dôvodov túto údajnú spravodajskú informáciu nemožno hodnotiť ináč, len ako irelevantnú a neverifikovanú.

V médiách pravosť dokumentov, údajne preukazujúce drogové pašeráctvo, Borisa spred 26 rokov potvrdzoval Milan Žitný. Bol snáď eštebák, keď pozná predmetné dokumenty? Určite je samozvaný bezpečnostný analytik, ale pokiaľ viem, nie je súdny znalec v odbore kriminalistiky, konkrétne odvetvia grafická diagnostika. Čiže nekompetentný človek. To je to isté, ako by som o hodnovernosti dokumentov pojednával ja. Mám vzdelanie v oblasti bezpečnosti a v odvetví bezpečnosti som pracoval niekoľko rokov. Ale ja na rozdiel od pána Žitného, by som si nedovolil overovať hodnovernosť tohto dokumentu. To je to isté, ako by kožná lekárka rozhodovala o tom, či je vhodné, alebo nie je, vytrhnúť niekomu zub. Uvedomte si prosím, že oligarchovia ako napríklad Penta, zamestnávajú bývalých eštebákov a SISkárov. Alojz Lorenc, ktorý vedie ich spravodajskú službu bol posledným náčelníkom ŠTB. Títo ľudia sú okrem iného školení aj na to, aby spôsobovali rozklad celkov, falšovali dôkazy a podstrkovali ich za účelom diskreditácie a perzekúcie osôb. Kto podporuje tieto nechutné spravodajské hry voči Borisovi, tu asi budem zbytočne prezentovať. Motivácia a účel je však každému, duševne zdravému človeku, zrejmý.

Vás nezlostí riadený amaterizmus novinárov, ktorí neriešia odkiaľ a kde sa tie dokumenty našli a samozrejme ich reálnu hodnovernosť po vecnej, ako aj obsahovej stránke? Minimálne novinár predtým, ak niečo vypustí do éteru, by mal v súlade s etickým kódexom novinára mať predmetnú informáciu overenú z aspoň dvoch nezávislých zdrojov. Zdrojom na potvrdenie relevancie v tomto prípade môže byť jedine SIS. To iba tak sa niekde objavia utajované spravodajské dokumenty? Prečo média nežiadali v tejto veci stanovisko od SIS? A prečo média nežiadali stanovisko v tejto veci od polície? Zavádzať národ, ktorý sa v týchto veciach nevyzná to je im podobné. Hrôzu, ktorú si ľudia však často neuvedomujú je, že dnes je to Boris a zajtra to môžete byť vy alebo niekto blízky. Ďalšou hrôzou je skutočnosť, že novinár najmä, ak je platený oligarchiou, kašle na nejaký etický kódex. Ten nie je na Slovensku záväzný a preto je iba zdrapom papiera. Prečo novinári neoslovujú premiéra Róberta Fica, v súvislosti s únikom údajných spravodajských informácií s otázkou: „Či má dôveru v spravodajskú službu, keď mu unikajú dokumenty, ktoré sú v režime utajovania viac ako 50 rokov?“. Alebo: „Či mu nevadí súkromná spravodajská aktivita u oligarchie na území zvrchovaného štátu?“. Sporná a hodná zreteľa je záležitosť, ktorá je reálne prítomná v súvislosti s uniknutými utajovanými dokumentami spravodajskej služby. Novinári to prehliadli? Alebo túto skutočnosť prehliadli zámerne?

Chcete zmeniť Slovensko? Nechcete byť súčasťou tohto systému, keď nič nefunguje ako má? Začnete sa v tejto súvislosti nejako angažovať, napríklad politicky? Pripravte sa však na to, že média, ktoré vlastnia oligarchovia vytiahnu na Vás jednoducho všetko, čo sa dá interpretovať ako niečo nekalé, nečisté a ohrozujúce Slovensko. Čakám, kedy vytiahnu niečo nezmyselné na mňa. Momentálne som v kontakte s bývalým spolužiakom zo základnej školy, ktorý bol v minulosti spolumajiteľ nevestinca, takže médiá, kľudne sa môžete ukájať nad touto informáciou, ak budem pre vás zaujímavý. Ďalšie informácie, z ktorých sa dá vykonštruovať a vykresliť moja osoba ako nežiadúca pre túto spoločnosť, Vám rád poskytnem alebo si ich zistite z prostredia vojenského spravodajstva. Určite tam niečo na mňa majú , keďže som bol vojak.

Bol by som neskutočne šťastný, ak by sa ľudia prestali zamýšľať nad mediálne servírovanými a pre rozhodovanie, nepodstatnými informáciami a začali sa reálne pozerať okolo seba. Ako funguje nevýrobná sféra, ako zdravotníctvo, školstvo, súdy a pod. Postupne sa spoločnosť mení, aj vďaka internetu, ktorý čochvíľa bude viac a viac kontrolovaný, manipulovaný a riadený. Pripravte sa na to. A ovplyvňované ovce už nebudú mať šancu spraviť si reálny názor na svet a na to, čo sa deje vôkol neho. Je mi to neskutočne ľúto, lebo mi záleží na budúcnosti slovenského národa!

Mediálnemu ukájaniu a manipulovaniu zdar!

Toľko o najväčšom kritikovi strany Smer, oddanému a vernému pudlíkovi Hnutia Sme rodina a Borisa Kollára. Prečo nekandiduje za jeho vynívané hnutie, ostáva záhadou.
Toto je charakter jedného oportunistu!

Ak máte chuť na jeho duchaplné blogy, písané v čase, keď Smer nemal ako použiť, nech sa páči a príjemné čítanie:

https://blog.sme.sk/stefik/politika/politicky-organizovany-zlocin-na-slovensku-vsak-co https://blog.sme.sk/stefik/nezaradene/volit-ci-nevolit-to-je-otazka-avsak-koho-volit-to-je-este-prekernejsia-otazka https://blog.sme.sk/stefik/politika/netradicna-uvaha-o-sieti-sietovanej-a-ich-politicko-nekorektnych-projektoch

VV

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Autor tohto hnoja a odpadu si mohol okrem iného (myslím tým gramatiku, všeobecnú hlúposť tohto jedinca komentovať nebudem) dať námahu s orezaním fotografie, na ktorej okrem pána Štefika dostal antireklamu pán Hajdú (ktorý toto zverejnenie fotky za účelom šírenia nepravdivých informácií môže žalovať ale o tom potom). Treba si najprv ujasniť, kto kde za akú stranu kandiduje a keď tu niekto ide písať o kandidátoch MČ KVP tak sem nepliesť kandidáta MČ Terasa. Autor má evidentne okrem vlastnej hlavy aj prievan v iných politických oblastiach. Stačilo si dať námahu a druhý krát „profesionálne“ (ako slepý bez rúk) orezať fotografiu billboardu nech sa tu nepletú osoby. Aspoň, že písanie ód na iných pseudopolitikov z MČ Staré mesto autorovi ide.
    A propo, pán Štefik NIKDY nekandidoval a NIKDY nebol členom strany Patriot, to si môže každý ľahko overiť. Nemenej podstatná informácia na záver je hádam len to, že celé „biznis krídlo“ odišlo do strany Hlas k pánovi Pellegrinimu, čím došlo k výrazným zmenám v strane SMER.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás