NázorySlovensko zasiahla SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrel spevák Dušan Grúň (†81)...

Slovensko zasiahla SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrel spevák Dušan Grúň (†81) !

-

spot_img

Slovensko zasiahla SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrel spevák Dušan Grúň (†81) !

BRATISLAVA – Len dva dni po príspevku, v ktorom sa Dušan Grúň lúčil so svojimi blízkymi a fanúšikmi, obletela verejnosť smutná správa. Legendárny slovenský spevák dnes v skorých ranných hodinách zomrel.

„„S hlbokým zármutkom oznamujeme, že dnes 22. 4. 2022 v skorých ranných hodinách o 5:05 zomrel spevák Dušan Grúň – v bratislavskej nemocnici potom, čo ho hospitalizovali a uviedli do umelého spánku dňa 11. 4. 2024 – zlyhanie orgánov,““ informuje Anna Olvecká. Smutnú správu potvrdila aj jeho manželka Majka Grúňová. 

Legendárny slovenský spevák zomrel len 2 dni po tom, čo sa na jeho sociálnych sieťach objavil desivý status. „Modlite sa prosím za mňa. Je so mnou zle. Lúčim sa s Vami,“ zneli slová príspevku, ktorý, ako sa ukázalo, písala jeho manželka. Grúň totiž v tom čase bojoval v nemocnici so silným zápalom pľúc a začali mu zlyhávať orgány. 

„Nechcel by chodiť z nemocnice do nemocnice po zvyšok života alebo byť na prístrojoch. Ak by to tak malo byť, nech si ho radšej Pán Boh vezme,“ vyjadrila sa Majka s plačom pre Nový Čas Nedeľa. Česť jeho pamiatke!

Zdroj: topky.sk

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

1 Komentár

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás