fbpx
NázoryRoman Michelko: Situačná správa ku vládnej kríze

Roman Michelko: Situačná správa ku vládnej kríze

-

Roman Michelko: Situačná správa ku vládnej kríze

Roman Michelko krátko zhodnotil dnešné vystúpenie Igora Matoviča: „Priatelia, ďalší bizzár v podaní Matoviča. Takže ostane vo vláde, pričom je jasné, že je zjavne neschopný viesť čokoľvek. Navyše vláda, v ktorej ostane, bude naďalej jeho vládou, respektíve bude to Hegerova vláda na čele s ministrom Matovičom.“

Posuny, ktoré Matovič pripravil:

Richard Sulík odíde z vlády a SaS príde o jeden rezort a on ako osoba nebude vo vláde.

- reklama -

Mária Kolíková odchádza a na jej miesto musí prísť nejaký odborník, v postate nestraník, definícia vylučuje Juraja Šeligu.

Jana Bittó Cigánková príde o post šéfky zdravotníckeho výboru. Podlosť a zákernosť Igora Matoviča sa znova prejavila.

To, o čo sa pokúsil, sa malo stať Pyrrhovým víťazstvom Sulíka a rebelujúcej väčšiny v klube ZA ĽUDÍ a naoko víťazstvo Veroniky Remišovej. Pravda, len pokiaľ jej takéto svinstvo odobrí klub. Tam sa vráti Kolíková a možno aj Ledecký. Veronička sa možno teší zbytočne. Každopádne, som veľmi zvedavý, či takéto podmienky príjme SaS a ZA ĽUDÍ.

„Zákerák Matovič si myslí, že je znova na koni a jeho prahnutie po pomste sa znova prejavilo naplno. Budem to ďalej sledovať… A bude to ešte veselé“ uzavrel Roman Michelko.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás