NázoryRoman Michelko: Situačná správa ku vládnej kríze

Roman Michelko: Situačná správa ku vládnej kríze

-

Roman Michelko: Situačná správa ku vládnej kríze

Roman Michelko krátko zhodnotil dnešné vystúpenie Igora Matoviča: „Priatelia, ďalší bizzár v podaní Matoviča. Takže ostane vo vláde, pričom je jasné, že je zjavne neschopný viesť čokoľvek. Navyše vláda, v ktorej ostane, bude naďalej jeho vládou, respektíve bude to Hegerova vláda na čele s ministrom Matovičom.“

Posuny, ktoré Matovič pripravil:

Richard Sulík odíde z vlády a SaS príde o jeden rezort a on ako osoba nebude vo vláde.

Mária Kolíková odchádza a na jej miesto musí prísť nejaký odborník, v postate nestraník, definícia vylučuje Juraja Šeligu.

Jana Bittó Cigánková príde o post šéfky zdravotníckeho výboru. Podlosť a zákernosť Igora Matoviča sa znova prejavila.

To, o čo sa pokúsil, sa malo stať Pyrrhovým víťazstvom Sulíka a rebelujúcej väčšiny v klube ZA ĽUDÍ a naoko víťazstvo Veroniky Remišovej. Pravda, len pokiaľ jej takéto svinstvo odobrí klub. Tam sa vráti Kolíková a možno aj Ledecký. Veronička sa možno teší zbytočne. Každopádne, som veľmi zvedavý, či takéto podmienky príjme SaS a ZA ĽUDÍ.

„Zákerák Matovič si myslí, že je znova na koni a jeho prahnutie po pomste sa znova prejavilo naplno. Budem to ďalej sledovať… A bude to ešte veselé“ uzavrel Roman Michelko.

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás