fbpx
NázoryRoman Michelko: Situačná správa k vládnej kríze

Roman Michelko: Situačná správa k vládnej kríze

-

Roman Michelko: Situačná správa k vládnej kríze

Matovič sa štandardne prejavil ako vydierač, a zároveň znova dokázal, že nič nepochopil. Aby bolo jasné, jeho „ochota“ vzdať sa postu premiéra bola len poznaná nevyhnutnosť, jeho ultimatívne podmienky kapitulácie zase svedčia o tom, že jediné nad čím rozmýšľa, je pomsta. Tej sa nevyhli žiadni jeho kritici, okrem Veroničky . Tá sa vykúpila podrazáckymi rečami voči Sulíkovi a Igorko si povedal, že jej genetika je podobná tej mojej, tak prečo to neskúsiť. Dosť trápny a priehľadný pokus, ako rozbiť klub ZA ĽUDÍ.

Podstatné je však niečo iné, čo nemé tváre v OĽANO nestihli zaregistrovať. Matovič naozaj stratil väčšinu a SaS a ZA ĽUDÍ ho mali doslova na lopate. Jediná karta, s ktorou môže hrať, je kolosálna zrada Veroničky. Pokúsil sa o to, dúfajúc v únavu a zúfalú snahu predísť predčasným voľbám, ale jeho blufovanie by mohlo mať šancu, ak by väčšina klubu ZA ĽUDÍ bola na mentálnej a morálnej úrovni ich pseudolíderky. Strana SaS sa jasne vyjadrila, že Matovičovo ultimátum neprijíma, čaká sa, ako sa rozhodnú v ZA ĽUDÍ. Igor Matovič urobil zásadnú chybu, že spojil proti sebe Šeligu a Kolíkovú, a preto verím, že to na klube ZA ĽUDÍ pre Matoviča nemôže prejsť.

Matovič je nevypočítateľný hazardný hráč, ktorý bude stále skúšať blufovať, ale karty, ktoré má v ruke, sú naozaj slabé. Môže to vyhrať, ale len ak jeho protihráči budú na mentálnej úrovni Veroničky a zároveň u nich bude absentovať akýkoľvek náznak sebaúcty. Kľúče ku kríze sú v poslaneckom klube ZA ĽUDÍ. Uvidíme, či vytiahnu eso, alebo trápne kapitulujú. V tejto kríze aj celkovo v slovenskej politike….

- reklama -

Zdroj: Facebook Romana Michelka

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

1 COMMENT

  1. Najviac sa mi páčil blog nemenovaného pána, keď po „psychopatovičom vygrcaní sa pred kamerami “ zabudol povedať „Počuli ste slovo bláznovo“

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás