NázoryRoman Michelko k postoju strany Za ľudí a vládnej...

Roman Michelko k postoju strany Za ľudí a vládnej kríze

-

spot_img

Roman Michelko k postoju strany Za ľudí a vládnej kríze

Tak som pozeral, improvizované vyjadrenie poslankyne Marcinkovej so Za ľudí. Čisté zúfalstvo. Aj chcú byť tehotný, aj nie. Aj by radi ostali v koalícii, aj by chceli aby Igor odišiel. Ich šéfka jedným dychom hovorí, že Sulík príliš tlačí na pílu a , že nemal konať tak ultimatívne. Miesto toho, aby ho pritlačila k múru a dala mu nôž na krk. Ak takéto osoby vedú koalíciu, tak sa nečudujme. Ak by Veronička uhla, tak rozpad klubu je istý. Odídu Šeliga, Žitňanská, Hattas, a samozrejme Benčík. O chvíľu sa k ním pridá Kolíkova, ktorá jasne povedala, že v Igorovej vláde pôsobiť nedokáže, je teda logické, že z parlamentu ho ako poslankyňa tiež nebude podporovať.

Summa sumárum. Ak by sa Veronička aj podujala kolaborovať s Igorom, dodá max 5 žetónov do hry a to nestačí. Ale zjavne pri jej mentálnej výbave jej to nedochádza. Pozorovať toto panoptikum naozaj nie je nič pre politológa. Skôr by som ich odporúčal do pozornosti špeciálnych pedagógov – pre povážlivo nízku úroveň IQ, prípadne doktor Chocholušek čaká na nové prírastky.

Zdroj: Facebook Romana Michelka

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

2 Komentáre

  1. Neodídu , zostanú s Matovičom , pri predčasných voľbách je to jediná koaličná strana , ktorá má istotu , že sa do parlamentu nedostane .

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás