fbpx
NázoryReakcie na tragické vystúpenie Remišovej J. Mažgúta, Ľ. Blahu...

Reakcie na tragické vystúpenie Remišovej J. Mažgúta, Ľ. Blahu a J. Laššákovej

-

Reakcie na tragické vystúpenie Remišovej J. Mažgúta, Ľ. Blahu a J. Laššákovej


Remišová sa počas debaty začala oháňať touto tabuľkou (viď nižšie) a to nemala robiť. Opäť sa znemožnila a opäť v priamom prenose predviedla svoje IQ. Dokonca ani nereagovala na otázku L. Kamenického, či tú tabuľku vytvorila sama. Vlastne reagovala jej povestnou vetou “Dopovedzte, čo chcete povedať”.

Reakcia Jána Mažgúta:

Podpredseda strany SMER – SD a bývalý minister financií Ladislav Kamenický práve v RTVS (o 5 minút 12) rozbil Remišovej (vymyslenú) tabuľku.

Netuším, odkiaľ a aké čísla použila pre ilustráciu roku 2013, keďže nesedí ANI výška priemerného dôchodku ☝???? a ANI výška priemerného platu…☝????

Ibaže by tie sumy pani „ministerka“ nevedomky (❓alebo zámerne❓ ????) uvádzala bez DPH ????

Zdroj: FB VR


Reakcia Judity Laššákovej:

Sledovať Laca Kamenického s Veronikou Remišovou prinieslo tieto momentky ????‍♀️

Remišová: „Ukrajinský ľud sa môže slobodne rozhodnúť o tom, či vstúpi Ukrajina do NATO.“

Kamenický sa nestíhal diviť. Ja som odpadla! Tak ukrajinský ľud môže, ale Slováci nemajú právo na referendum na vyvolanie predčasných volieb!

Remišová: „Smer vyvoláva chaos okolo Dohody s USA. Ak by to bolo v čase mieru, bolo by to ok.“

My sme vo vojne?! S kým?! Jaj, už viem, podľa Remišovej s coronavírusom. Ale k tomu načo amerických vojakov na Slovensko?!

Remišová: „Ceny energií budeme ako vláda riešiť!“

Jaj, to budem aj ja. Som myslela, že vláda to už vyriešila! Lebo maďarská a poľská, a všakovaké iné to už vyriešili!

Čo však bolo evidentné: pani Remišová má za sebou mediálny tréning. Nie celkom chápem, kto takto „investoval“… ale zas… nemusím chápať všetko, všakáno?!

Remišová: „Korupcia – dosiahli sme zlepšenie, lebo sme transparentní!“

Zvýšenie štátneho dlhu o 7 miliárd oproti roku 2020, je transparentné. To ešte je dlh za rok 2021. Čo táto vláda s najúžasnejším ministrom financií tento rok ešte dokáže, si ani nevieme predstaviť.

Ale pani Remišová je úžasná v niečom inom! Ona už dnes vie, aký bude priemerný dôchodok a priemerný plat za rok 2022! Ako povedal Kamenický: „My dnes nevieme, aké sú tieto údaje ani za rok 2021! Odkiaľ máte tieto čísla?!“
Skrátka, údaje za rok 2022 sa budú vyčísľovať až v roku 2023. Ale Veronika Remišová a jej poradcovia to vedia už dnes????‍♀️! A vraj si mali smeráci skontrolovať vlastné grafy. Ehm, pani Remišová, to je dobrá rada. Skúste sa ňou riadiť sama ????‍♀️

Ale za mňa najkrajší podtón: pani Remišová celú reláciu čakala na otázku o výške DPH. Gratulujem Lacovi Kamenickému, že ju nepoložil ????

Reakcia Ľuboša Blahu:

Dvojpercentná Remišová každú nedeľu trávi v telke, aby ukázala celému Slovensku, že v okolitých galaxiách neexistuje jednoduchšia forma existencie.

 1. Dlho bola favoritom meňavka, ale po ostatných výkonoch Veroniky s hanbou ušla z bojového poľa – na Vasilisu sa nikto nechytá. She is the champion, no time for losers.
 2. Dnes tuná šampiónka zadrela napríklad takéto o ukrajinskej suverenite – „ukrajinský ľud sa môže rozhodnúť o členstve v NATO a NATO musí túto požiadavku prijať“.
 3. Čiže ak NATO neprijme Ukrajinu, lebo z toho hrozí vojna s Ruskom, tak tým porušuje ukrajinskú suverenitu. A keď do Bezpečnostnej rady OSN neprijmeme Zimbabwe, tak sme zničili ich zvrchovanosť. 9 z 10 meňaviek práve puklo od smiechu.
 4. A najlepšie bolo, ako sa v prítomnosti ekonóma Laca Kamenického Remišová zachichúňala, že „vy a čísla“. To povie baba, ktorá dodnes netuší, aké je na Slovensku DPH. Rozkošné.
 5. Pamätáte si scénu z Marečku podejte mi pero, ako učiteľ na hodine matematiky vysvetľuje žiakovi, že nemôže len tak nakresliť uhol?
 6. A potom sa prihlási pribrzdený Plha a spýta sa presne na to, čo učiteľ pred troma sekundami vysvetlil. Československo išlo od smiechu do kolien.
 7. Veronika to dnes dala na Plhu. Dva dni dozadu v RTVS jasne vysvetlili, že môj výrok z roku 2019 bol liberálnymi médiami vytrhnutý z kontextu a išlo o čistý hoax, pretože Ľuboš Blaha vždy bojoval proti americkej dohode.
 8. Ale tuná Lady Plha sa prihlási a ten istý výrok zopakuje – a ešte sa zatvári, že aká intergalaktická múdrosť z nej vychádza. A Slovensko krúti hlavou, ako môže existovať niečo také – jednoduché.
 9. To isté Boris Kollár na TA3. Z tých jeho hysterických záchvatov za celú reláciu nevyšlo nič iné, len „lebofico“ a „lebosmer“. Ohľadom obrannej dohody s USA furt vykrikujú, že vraj chcú robiť len to, čo Smer v 2019.
 10. Nech sa páči, prosím, urobte to isté ako my. Odmietnite tú dohodu a my budeme spokojní. Aký problém? Stačí tak málo – nepodpísať. Nespáchať vlastizradu. Odkázať Američanom – ďakujeme, neprosíme.
 11. Je choré, že Kollár kope do ľudí, ktorí protestujú proti americkej okupácii. Kollár tam vrieskal, vraj nemali rúška. Matovič chodí na tlačovky bez rúšok, ale najväčší problém Slovenska sú podľa Kollára Slováci.
 12. Je to rozhodne fascinujúce, keď provinčný mafián, čo počas lockdownu vozil milenky do lekárne, obviňuje protestujúcich Slovákov, že nemajú úctu k zákonom, lebo vonku nemajú handru.
 13. A viete, ako idú riešiť zdražovanie? Nijako. Kollár to povedal jasne – jeho poslanec Karahuta to „citlivo vníma“. Výborne. Po Čaputovej už „citlivo vníma“ aj Sme rodina. Sú to rovnakí pokrytci ako ona.
 14. Mimochodom, viete, kto je dnes najväčší vojnový štváč na Slovensku? Ak tipujete Naďa či Korčoka, mýlite sa. Najviac dnes propaguje NATO a vojakov na našom území tuná mafiánko Boris.
 15. Pred voľbami kričal, aké treba mať dobré vzťahy s Ruskom a dnes podporuje agresívnu politiku NATO voči nášmu bratskému ruskému národu. Dejiny zrady. Brutus, Judáš a Boris. Sme rodina by sa mala premenovať na Sme farizeji.

Míli Boris a Veronika,

mám pre vás také malé odporúčanie. V dobrom. Robte to, čo viete. Veronika je odborníčka na Filmárika a Filmušku, Boris skvele štartuje autá mafiánom.

Vráťte sa k svojim pôvodným povolaniam a prosím, prestaňte už trápiť Slovensko svojou nekonečnou hlúposťou. Ďakujeme. Už sa fakt nevládzeme smiať…

Video:


Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

6 Komentáre

 1. Keď jednotka tuposti otvorí ústa, je to samá perla. Až sa čudujem, že to niekto vydrží pozerať celé. Ivan Krajíček s reláciou vtipnejší vyhráva by sa asi sotva chytil.

 2. „Ak by to bolo v čase mieru, bolo by to ok.“
  Toto Remišovej prerieknutie by som nebagatelizoval. Už raz zvestovala, že Sputnik V je „geopolitická zbraň“ a ona tieto veci isto nemá z vlastnej hlavy, len jej nedopne, aby o tom nehovorila na verejnosti. Oni vo vláde naozaj riešia vojnu proti Rusku a presne kvôli tomu si myslia, že si môžu dovoliť vyhlasovať stanné právo ako kedysi nacisti.
  Je to priznanie, že oni sú vedome a úmyselne vojnoví zločinci. Nikto z nich nebude môcť povedať „ja som nevedel“, lebo aj táto bábkoherečka vedela.

  • Možno by stálo za zamyslenie, prečo už dva roky po sebe, je v januári vyhlásený núdzový stav? Iba do konca januára každého roku, môže človek odmietnuť brannú povinnosť. Po januári taká možnosť nie je. A to najlepšie nakoniec, odopretie brannej povinnosti, nie je možné v čase núdzového stavu…

   • Veľmi dobrý postreh!
    Inak osobne si myslím, že to ohraničenie na január nie je v súlade s ústavou a listinou ľudských práv. Predsa keď raz nikoho nemožno nútiť do vojenskej služby, tak nie je relevantné opierať sa o to, že „to nestihol ohlásiť do konca januára“. Myslím, že človek by mal mať právo neprevziať si povolávací rozkaz a nenastúpiť k jednotke. Vôbec – poslať niekoho rozkazom (nie dobrovoľne) do rizika smrti je zločin. Ešte vážnejší ako povinné očkovanie nevyskúšaným preparátom.

 3. Ján Turňa 31.01.2022 Pani Remišová je proste unikát Slovenskej politickej scény. Tejto osobe by sa malo parlamentným zákonom zakázať vystupovať v médiách, lebo je to zbytočný čas a keď aj niečo vypustíz tej malej hlávky tak je to do neba volajúca somarina.Táto osoba si vôbec neuvedomuje, že väčšina slovákov je uvedomelá a vzdelaná, na rozdiel od nej . Jej vyjadreniami už vôbec nemôže ohúriť slovenskú populáciu , možno tak pätinu obyvateľstva a aj z tej pätiny ju 99 percent neberie vážne. Tí, ktorí ju akceptujú tak sú takí istí chudáci ako je ona. Pani Remišová ja osobne apelujem na Vás odstúpte z diania na politickej scéne, lebo Vaším IQ robíte hanbu celej Vašej rodine a Slovensku zvlášť. Nie je Vám ľúto vlastných detí , ktoré musia za Vás dennodene schytávať posmech v škole za to že Vy sa pasujete do role princezej „MADE IN SLOVAKIA“

 4. Titulok článku: „Reakcie na tragické vystúpenie Remišovej J. Mažgúta, Ľ. Blahu a J. Laššákovej…“
  Takže podľa názvu článku som sa dozvedel, že všetci štyria menovaní sú tragédi…
  Čo tak nadpis: Reakcie J. Mažgúta, Ľ. Blahu a J. Laššákovej na tragické vystúpenie Remišovej…
  Novinárčina je o detailoch, pretože niekedy aj pri malej chybičke krásy vyzeráte ako tragédi skôr Vy…:)

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás