NázoryRadičovej hovorca Baťo Matovičovi: "Ty zbabelé psychopatické hovno"

Radičovej hovorca Baťo Matovičovi: „Ty zbabelé psychopatické hovno“

-

spot_img

Radičovej hovorca Baťo Matovičovi: „Ty zbabelé psychopatické hovno“

Bývaly hovorca premiérky Ivety Radičovej, Rado Baťo, podľa statusu, ktorý zverejnil Matovič na sociálnej sieti, venoval predsedovi vlády šťavnatú správu: „Moju manželku si do huby neber, ty zbabelé psychopatické hovno. Rado Baťo“.

Matovič sa touto súkromnou správou okamžite pochválil na facebookovom profile: „Píše mi manžel šéfky ŠUKL Zuzany Baťovej, zrejme ako reakcia k predošlému statusu. Mimoriadne vysoká úroveň komunikácie“.

Okrem iného sme sa dozvedeli aj bezvýznamnú vec, že obaja používajú telefón značky iPhone, ale hlavne ako prebieha taká pravá liberálno – Matovičovská komunikácia.

Odkazu Baťa predchádzal dnešný status Igora Matoviča, v ktorom napísal: „Chcem sa týmto verejne ospravedlniť štátnej tajomníčke Ministerstva zdravotníctva Jane Ježíkovej za mimoriadne primitívne slová manžela riaditeľky Štátneho ústavu pre kontrolu liečív (ŠÚKL) Zuzany Baťovej. Verím, že jej blízky rodinný vzťah sa ŽIADNYM spôsobom neprejaví na postoji ŠÚKL k vakcíne Sputnik V.“

Išlo o Matovičovu odpoveď na facebookový status Rada Baťa, ktorý kritizoval vakcíny Sputnik V, resp. ich prepravu: „Tak, keby ste chceli vedieť, ako sa v roku 2021 prepravujú biologické látky, ktoré sa majú ľuďom hromadne pichať do tela. V kartónovej krabici v bazožinovom priestore vojenského lietadla.“ Status Baťa bol zakončený vulgárnym hastagom (na obrázku), kde aj potom pokračovala slovná výmena.

Ako sa prevážajú vakcíny iných značiek, sme sa od Baťa nedozvedeli.

JuČS

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

2 Komentáre

  1. Úroveň oboch je na úrovni štamgastov prístavnej krčmy , ale vlastne ešte nižšie pretože tí štamgasti sa nesprávajú ako majitelia absolútnej pravdy , vedia kde je ich miesto. Smutné je , že takto sa verejne bavia tí čo si o sebe myslia , že sú viac ako iní , ako my . Smutné je, že si obaja našli dostatok priaznivcov na soc. sieťach . Ak sa takto vyjadruje bývalý hovorca Radičovej tak je to aj jej vysvedčenie . O Matovičovi nemá zmysel hovoriť . Smutné je , že toto si národ s podporou médii , „angažovaných “ publicistov a im podobných zvolil , aby viedli túto krajinu . 8000 mŕtvych je čiernym svedomím všetkých , ktorí rezignovali na vlastný názor a stali sa tak spoluvinníkmi .

  2. ZPT = zbabelé psychopatické h o v n o ?

    Aha, tak toto sú tí „slušní ľudia“ – homo euroatlanticus…

    A čo sme pre nich my ? ZPT ?

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás