NázoryR. Fico: Prezidentka SR Z. Čaputová práve preukázala, že...

R. Fico: Prezidentka SR Z. Čaputová práve preukázala, že je bezmocná figúra v ústavnom systéme Slovenskej republiky

-

spot_img

R. Fico: Prezidentka SR Z. Čaputová práve preukázala, že je bezmocná figúra v ústavnom systéme Slovenskej republiky

Prezidentka SR Z. Čaputová práve pred chvíľou preukázala totálne politické amatérstvo a prezidentskú nesvojprávnosť. Nechala sa zatiahnuť do nekončiacich vládnych konfliktov a keďže nemá žiadny vplyv a právomoci, so svojím dnešným všeobecným vyhlásením a plačlivým apelom vyznela ako nemohúca figúra v ústavnom systéme Slovenskej republiky. Prezidentka SR potvrdila, že vláda I. Matoviča, ktorá sa už vládou nazvať nedá, je pre ňu vždy vítanejšia ako akákoľvek iná alternatíva, ktorá by mohla po predčasných parlamentných voľbách prichádzať do úvahy.

Štát je v totálnom rozklade, nikto sa nestará o ľudí a prezidentka SR namiesto toho, aby verejne pred celým Slovenskom vyzvala Matoviča na odchod z funkcie premiéra, len ho požiadala, aby vládnu krízu riešil. Byť I. Matovičom, tak sa po dnešnom rokovaní s prezidentkou SR a jej verejnom vystúpení cítim politicky podstatne silnejší.

Svojím prázdnym posolstvom dnes prezidentka SR prehlbuje naše obavy, že bude robiť všetko proti včasnému konaniu referenda o predčasných parlamentných voľbách, ktoré sú jediným legitímnym a demokratickým spôsobom riešenia chaosu a štátneho rozvratu.

Zdroj: Facebook Roberta Fica

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás