fbpx
NázoryR. Fico: POL RELÁCIE O EMOČNOM STAVE PREZIDENTKY A...

R. Fico: POL RELÁCIE O EMOČNOM STAVE PREZIDENTKY A O ÚPADKU SLOVENSKA ANI SLOVO

-

R. Fico: POL RELÁCIE O EMOČNOM STAVE PREZIDENTKY A O ÚPADKU SLOVENSKA ANI SLOVO

Relácie v televíziách bývajú rôzne, ale v tej dnešnej, ako keby Slováci neexistovali.

- reklama -

Slovensko je najhorúcejší kandidát na bankrot, sme druhá najchudobnejšia krajina v EÚ, najnovšie máme viac ako 70 tisíc ľudí bez domova a potraviny máme jedny z najdrahších v eurozóne.

Nie, moderátori budú radšej pol relácie púštať moje výroky o prezidentke, ktoré len potvrdzujú naše presvedčenie, že pani Čaputová zastupuje iné záujmy, ako tie Slovenské. Ak pani prezidentke vadí kritika, vadí jej aj demokracia, pretože tá je o inom názore a my si ten svoj povieme vždy jasne a nahlas.

Môžu sa novinári na nás hnevať, koľko chcú, ale pani prezidentka sa ani raz nepostavila na stranu Slovákov, keď ju najviac potrebovali.

Idú voľby a žiaľ zodpovední sa tvária ako „slepí za dedinou“, ako keby posledné tri roky nedevastovali Slovensko a pán Heger je v tomto naozaj expert.

My sa nenecháme rušiť a budeme každý boží deň robiť, upozorňovať a tlačiť, pretože Slovensko už nesmie ďalej upadať a prezidentská vláda je len ďalšia strata času, ktorej SMER – SSD nevysloví dôveru.

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás