NázoryR. FICO: KLAMÁROM AKO NAĎ SA NEVERÍ, LEBO KLAMÁRI...

R. FICO: KLAMÁROM AKO NAĎ SA NEVERÍ, LEBO KLAMÁRI SA KONTROLUJÚ!

-

spot_img

R. FICO: KLAMÁROM AKO NAĎ SA NEVERÍ, LEBO KLAMÁRI SA KONTROLUJÚ!

Žiadne vykrúcanie sa nejakého Sulíkovho Rudolfa zo štátnych hmotných rezerv a večného klamára Naďa, ktorý celé Slovensko oklamal pri Migoch a S-300, nemôže zmeniť nič na fakte, že zásoby munície krajín východnej hranice NATO sú výrazne poddimenzované.

Vláda SR 26. 02. 2022 rozhodla o darovaní vojenského materiálu v hodnote 8,6 milióna eur zo zásob štátnych hmotných rezerv. SMER – SSD opakovane žiadal v NR SR, aby boli tieto informácie verejnosti poskytnuté, ale vždy to bolo odmietnuté vládou.

Nech pán Rudolf odpovie, čo sa stalo so 120 mm muníciou, ktorá bola v skladoch štátnych hmotných rezerv, keď minister obrany Naď potvrdil, že darovali Ukrajine 12 000 kusov 120 mm munície.

Opätovne preto vyzývame nového ministra obrany M. Sklenára, aby sa rozhodol, či bude kryť klamstvá Naďa alebo zverejní všetky informácie ohľadom:

-munície a vojenskej výzbroje, ktorá bola darovaná Ukrajine,

-v akom stave sú naše zásoby munície,

-ako je zabezpečená obranyschopnosť Slovenskej republiky.

Výhovorky typu, že sa o nás spojenci postarajú, nech si strčia za klobúk.

Keďže je Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť nefunkčný, ako je nefunkčná aj celá národná rada, poslanecký klub SMERu – SSD musí prevziať iniciatívu a vykonať kontrolnú činnosť. Z titulu nadradenosti NR SR vláde SR žiadame nového ministra obrany M. Sklenára o okamžité stretnutie sa s poslaneckým klubom SMERu – SSD k daným mimoriadne závažným témam.

Zdroj: Tlačový odbor strany SMER – SSD

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás