09.00 Výbor NR SR pre hospodárske záležitosti
Bratislava, NR SR, areál Bratislavského hradu „pri Mikulášskej bráne“
09.00 Evanjelizačná cesta v rámci projektu Svätomariánska púť (Svetlo z východu)
Púť sa skončí 19. júna na Mariánskej hore v Levoči
Ľutina, smer Jakubova Voľa
10.00 Sprístupnenie banskej štôlne Alexander
Rožňava, Zážitkové centrum Sentinel, Šafárikova 43
Text
10.00 Brífing primátora mesta Banská Bystrica Jána Noska – revitalizácia krytej plavárne
Téma: Začiatok komplexnej revitalizácie západnej a severnej časti areálu krytej plavárne
Banská Bystrica, pri plavárni Štiavničky
Text, Zvuk
11.00 Verejná generálka inscenácie Malér (Die Panne) a TK
Bratislava, divadlo Astorka Korzo’90, Námestie SNP 33
Text, Zvuk
11.00 Vicepremiér a minister hospodárstva SR Richard Sulík sa dá zaočkovať prvou dávkou vakcíny
Pfizer/BioNTech proti ochoreniu Covid-19.
Bratislava, Národného futbalového štadióna
12.00 Výbor NR SR pre zdravotníctvo
Bratislava, NR SR, miestnosť č. 143, Námestie A. Dubčeka 1
Text
12.30 Online medzinárodný okrúhly stôl na tému Budúcnosť starostlivosti o seniorov v Dánsku a v strednej a východnej Európe
Registrácia: https://www.ubivent.com/register/21/cee-eldercare-en
12.30 Výbor NR SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie
Bratislava, NR SR, miestnosť č. 148, Námestie A. Dubčeka 1
13.00 Verejné zasadnutie vo veci väzobného stíhania riaditeľa Úradu inšpekčnej služby Adriána Sz.
Bratislava, Najvyšší súd SR, Župné námestie 13
Text, Zvuk
13.00 Výbor NR SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie
Bratislava, NR SR, miestnosť č. 148, Námestie A. Dubčeka 1
13.00 Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť
Bratislava, NR SR, miestnosť č. 34, Námestie A. Dubčeka 1
13.00 Výbor NR SR pre hospodárske záležitosti
Bratislava, NR SR, areál Bratislavského hradu, pri Mikulášskej bráne, Námestie A. Dubčeka 1
13.00 Otvorenie projektu – Vodný mlyn
Kováčová, č. 60, okres Rožňava
13.30 Výbor NR SR pre ľudské práva a národnostné menšiny
Bratislava, NR SR, areál Bratislavského hradu, pri Mikulášskej bráne, zasadacia miestnosť výboru na 2. poschodí, Námestie A. Dubčeka 1
13.30 Výbor NR SR pre hospodárske záležitosti
Bratislava, NR SR, areál Bratislavského hradu, pri Mikulášskej bráne, Námestie A. Dubčeka 1
14.00 Výbor NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport
Bratislava, NR SR, miestnosť č. 33, Námestie A. Dubčeka 1
Text
14.30 Výbor NR SR pre zdravotníctvo
Bratislava, NR SR, m. č. 143, Námestie A. Dubčeka 1
09.00 TK primátora mesta Košice Jaroslava Polačeka a nadácie DEDO
Téma: Prvé výsledky registračného týždňa rodín v akútnej bytovej núdzi v Košiciach
Košice, magistrát, pred stavebným úradom, Ul. SNP 48/A
Text, Zvuk
15.00 Výbor NR SR pre sociálne veci
Bratislava, NR SR, miestnosť č. 245, Námestie A. Dubčeka 1
15.00 TK spoločnosti Volkswagen Slovakia – spustenie očkovania
Téma: Spustenie očkovania proti ochoreniu Covid-19 v závodoch spoločnosti.
Bratislava, závod Volkswagen Slovakia, montážna hala Porsche (H3a), cez bránu č. 5
15.15 Výbor NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport
Bratislava, NR SR, miestnosť č. 33, Námestie A. Dubčeka 1
15.30 Výbor NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport
Bratislava, NR SR, miestnosť č. 33, Námestie A. Dubčeka 1
16.00 Výbor NR SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie
Bratislava, NR SR, miestnosť č. 11, kinosála, Námestie A. Dubčeka 1
17.00 Výbor NR SR pre sociálne veci
Bratislava, NR SR, miestnosť č. 245, Námestie A. Dubčeka 1