DomácePokrytectvo ĽSNS a krach pokusu o Blok zmeny

Pokrytectvo ĽSNS a krach pokusu o Blok zmeny

-

spot_img

Pokrytectvo ĽSNS a krach pokusu o Blok zmeny

Hlavnou témou súčasnej politickej sezóny je, že sa všetci vymedzujú voči Smeru – nielen liberálno-progresívna agresívna koalícia Kiska, Truban, Beblavý a spol., ale aj národne a sociálne orientované strany, napríklad ĽS Naše Slovensko. Aká je však pravda? ĽS Naše Slovensko minimálne 4-krát v zásadných hlasovaniach rokovala a hlasovala so Smerom. Najdôležitejšia spolupráca bola pri zmene spôsobu voľby sudcov Ústavného súdu. To bolo absolútne účelové hlasovanie v prospech Roberta Fica rovnako, ako aj neúčasť na voľbe sudcov Ústavného súdu, čím bolo zablokované prvé kolo voľby.

Ako vznikla iniciatíva Blok zmeny? Richard Sulík vie, že mu tečie do topánok, a preto sa chytá aj slamky. Robert Mistrík mal byť líder bloku. Ako vtip dobé, ako realita absurdné. No na druhej strane niet ani veľmi z čoho vyberať. Kiska s Trubanom však bohvieakým výberom nie sú. Samozrejme, že ide len o mimikry, hru na čierneho Petra, ktorý, ako sa zdá, skončil zatiaľ v rukách Kisku.

Vzniká nový žurnalistický projekt ČIERNE NA BIELOM – nová šanca byť mediálnou alternatívou voči mainstreamu.

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás