fbpx
Zhodnotenie týždňaPokrytectvo ĽSNS a krach pokusu o Blok zmeny

Pokrytectvo ĽSNS a krach pokusu o Blok zmeny

-

Pokrytectvo ĽSNS a krach pokusu o Blok zmeny

Hlavnou témou súčasnej politickej sezóny je, že sa všetci vymedzujú voči Smeru – nielen liberálno-progresívna agresívna koalícia Kiska, Truban, Beblavý a spol., ale aj národne a sociálne orientované strany, napríklad ĽS Naše Slovensko. Aká je však pravda? ĽS Naše Slovensko minimálne 4-krát v zásadných hlasovaniach rokovala a hlasovala so Smerom. Najdôležitejšia spolupráca bola pri zmene spôsobu voľby sudcov Ústavného súdu. To bolo absolútne účelové hlasovanie v prospech Roberta Fica rovnako, ako aj neúčasť na voľbe sudcov Ústavného súdu, čím bolo zablokované prvé kolo voľby.

Ako vznikla iniciatíva Blok zmeny? Richard Sulík vie, že mu tečie do topánok, a preto sa chytá aj slamky. Robert Mistrík mal byť líder bloku. Ako vtip dobé, ako realita absurdné. No na druhej strane niet ani veľmi z čoho vyberať. Kiska s Trubanom však bohvieakým výberom nie sú. Samozrejme, že ide len o mimikry, hru na čierneho Petra, ktorý, ako sa zdá, skončil zatiaľ v rukách Kisku.

Vzniká nový žurnalistický projekt ČIERNE NA BIELOM – nová šanca byť mediálnou alternatívou voči mainstreamu.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás