TV VVPodpredseda NR SR Ľ. Blaha robil menšie úpravy v...

Podpredseda NR SR Ľ. Blaha robil menšie úpravy v kancelárií. Vlajka EÚ a Čaputovej portrét nemajú priestor. KDH už kádruje

-

Podpredseda NR SR Ľ. Blaha robil menšie úpravy v kancelárií. Vlajka EÚ a Čaputovej portrét nemajú priestor. KDH už kádruje

ĽUBOŠ BLAHA

JESENNÉ UPRATOVANIE

Prvý deň v novej kancelárii podpredsedu parlamentu – musel som urobiť pár drobných úprav.

Slovensko na prvom mieste!

Venceremos!!!

Video:

Video na Youtube:

ĽUBOŠ BLAHA

REAKCIA NA INKVIZÍTOROV Z KDH

Prvý deň v úrade a už ma aj idú odvolať – to bude zrejme Guinnessov rekord.

1. Poslancov KDH som tak rozčertil tým, že som zvesil Čaputovú a vlajku EÚ nahradil slovenskou zástavou, že ma chcú odvolať.

2. Tým len potvrdzujú, že stredovek pre nich ostáva najväčšou inšpiráciou a ďalej by najradšej upaľovali každého, kto má iný názor.

3. Chápem, že ich rozzúrilo, že som vo svojej kancelárii vyvesil zástavu Slovenskej republiky, pretože oni Slovensko nenávidia. KDH ani len nehlasovalo za Ústavu a hlasovali proti Deklarácii zvrchovanosti.

4. Neexistuje žiadna povinnosť mať v kancelárii vyvesenú zástavu Európskej únie. Pre mňa je na prvom mieste Slovensko, budú sa s tým musieť zmieriť.

5. A už vôbec neexistuje povinnosť mať v kancelárii obraz Zuzany Čaputovej. Nejde o štátny symbol.

6. Che Guevara je celosvetovo uznávaný symbol boja za slobodu. V kubánskej revolúcii pomohol zvrhnúť diktátorský režim.

7. O pár dní mi vyjde knižka o tomto revolucionárovi, dúfal som, že mi na knižku zase urobia reklamu v Denníku N ako naposledy pri Leninovi, ale predbehlo ich KDH – ďakujem 😉

8. Do svojej kancelárie som si dovolil umiestniť drevorezbu Dukly, pretože si vážim odkaz našich osloboditeľov od fašizmu – asi aj to KDH-ákom vadí, zjavne majú bližšie k tým, čo proti našim osloboditeľom bojovali.

9. A určite im prekáža aj Ľudovít Štúr a jeho kniha o Slovanoch, ktorú som si vystavil – ďalší dôkaz toho, ako veľmi KDH nenávidí Slovensko a naše dejiny.

10. V kancelárii mám aj fotky svojich detí – tam očakávam útoky skôr od Progresívcov, veď čo si to dovoľujem, vystavovať si rodinu.

11. Verím, že busta Samuela Jurkoviča nevadí nikomu – zakladateľ prvého úverového družstva na svete si zaslúži našu úctu.

12. Som hrdý Slovák a nikdy sa nebudem hanbiť za velikánov našich dejín ani za našu zástavu.

13. A rovnako som hrdý ľavičiar a nikdy sa nebudem hanbiť za symboly ľavice, vrátane Che Guevaru.

14. Jediné, za čo sa hanbím, je KDH, ktoré sa správa, akoby tu nebol rok 2023, ale rok 1942. Akoby sme nemohli mať iný názor.

15. Vážení kolegovia, prosím, uvedomte si, že nielenže máme slobodu prejavu, ale ešte sme aj s našimi názormi vyhrali voľby. Tak sa prebuďte a prestaňte sa správať ako poslední fašisti.

Krásny deň

Zdroj: SMER – SSD Prešovský kraj, POLITIKA LIVE

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

5 Komentáre

 1. „Jurinová nastúpila do úradu začiatkom decembra 2017 po tom, ako v novembrových župných voľbách porazila svojho predchodcu. Na úrade Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) bol exorcista. Na pozvanie novej žilinskej županky a bývalej poslankyne za OĽaNO Eriky Jurinovej tam exorcista páter Ľuboš Václavek vykonal posviacku.“

  POPRATOVALA SI a KDH s tým nemalo problém🤢!!!
  KDH Bojovali proti totalite preto, aby nastolili svoju vlastnú???
  Sú to inkvizítori, mám s nimi svoje skúsenosti!🤢 „Demokrati“.🤢

 2. Nepáči sa mi to, čo robí, je to však jeho vec, ale prečo to zverejňuje. Prečo to robí, veď aj bez toho je dosť populárny. Asi chce proti sebe dráždiť ľudí. Poslúžilo to na to, že sa v parlamente objavila ďalšia poslankyňa, ktorá všetkému rozumie, k všetkému sa vyjadruje (p. Holečková). Už tam bude veselo : Bábkoherečka, Plaváková a Holečková, všade boli, všetko videli a všetkému rozumejú.

 3. Mne sa nepáči, že v niektorých ambulanciach a úradoch sú na stene vyvesené kríže.
  Na Slovensku, okrem mňa, je 1 296 142 občanov bez vyznania, prečo dráždia týchto ľudí?

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás