fbpx
DomácePluska.sk: Linhart KONČÍ: Chce sa vzdať poslaneckého mandátu, vieme...

Pluska.sk: Linhart KONČÍ: Chce sa vzdať poslaneckého mandátu, vieme PREČO!

-

Pluska.sk: Linhart KONČÍ: Chce sa vzdať poslaneckého mandátu, vieme PREČO!

Poslanec Patrick Linhart (nezaradený) je pripravený vzdať sa svojho poslaneckého mandátu. Oznámil to v piatok na sociálnej sieti. Bude tak podľa jeho slov musieť urobiť preto, aby dodržal sľub, ktorý dal svojim voličom.

- reklama -

„Toto je Potravinový Semafor, ktorý mi dal Igor Matovič tesne pred hlasovaním o dôvere vlády. Zahlasoval som ZA pád tejto vlády, pretože nedokázala zaviesť sľúbený Potravinový Semafor a stal som sa nezávislým poslancom. Po páde vlády som sa dohodol s ministrom Vlčanom o dokončení projektu. Vlčan svoj sľub dodržal a pracovali sme spoločne so skúsenými pracovníkmi ministerstva pôdohospodárstva naďalej. Včera však minister ohlásil svoju rezignáciu a projekt je znova v ohrození. Neviem, kto bude nový minister, ale jeho prioritou určite nebude dokončenie môjho projektu,“ opisuje vývoj udalostí Linhart na sociálnej sieti.

Po ministrovej rezignácii podľa vlastných slov nevedel čo ďalej a prebdel celú noc premýšľaním o alternatívach. Dospel až k záveru, že svojho mandátu sa musí vzdať.

Zdroj: pluska.sk, 1.pluska.sk

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás