fbpx
DomácePellegrinimu sa plní sen: Drucker s ním môže hladko...

Pellegrinimu sa plní sen: Drucker s ním môže hladko splynúť a spojiť sa bez problémov

-

Pellegrinimu sa plní sen: Drucker s ním môže hladko splynúť a spojiť sa bez problémov

Snem strany Dobrá voľba schválil spoluprácu s Hlasom-SD

        Trnava 20. mája (TASR) – Delegáti strany Dobrá voľba v sobotu na svojom sneme v Trnave schválili spoluprácu so stranou Hlas-SD. Podľa slov predsedu Dobrej voľby Tomáša Druckera má dôjsť k zlúčeniu oboch politických strán k 30. septembru tohto roka. Ako doplnil, o zlúčení strán budú ešte rozhodovať členovia Hlasu-SD na svojom sneme, ktorý sa má konať 10. júna v Púchove.


        Zástupcovia Dobrej voľby budú nominovaní na kandidátskej listine Hlasu-SD už do najbližších parlamentných volieb. Drucker sa na sneme vzdal funkcie predsedu Dobrej voľby a stane sa členom predsedníctva Hlasu-SD. „Od tejto chvíle budú všetci členovia aj vedenie našej strany reprezentovať značku Hlas-SD s naším programom, s našimi víziami, ktoré sa prelínajú na 99,999 percenta,“ povedal Drucker.

- reklama -


        Predsedu strany Hlas-SD Peter Pellegrini ocenil rozhodnutie snemu Dobrej voľby. Podľa jeho slov sa dá počítať s tým, že so zlúčením budú súhlasiť aj členovia Hlasu-SD na ich júnovom sneme. „Pred niekoľkými mesiacmi sme prišli s projektom celospoločenskej dohody. Slovenská spoločnosť je rozvrátená, ľudia sú rozhádaní a slovenská vláda si spravila nepriateľov zo samosprávy, odborov, z lekárov. Jediným východiskom, ako sa môžeme z tohto marazmu dostať, je spájanie. A spájať sa musia aj strany a politici, ktorí to so Slovenskom myslia dobre,“ skonštatoval Pellegrini.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás