NázoryPčolinský napísal z väzby verejný LIST: Nečakané slová o...

Pčolinský napísal z väzby verejný LIST: Nečakané slová o Lipšicovi a…!

-

spot_img

Pčolinský napísal z väzby verejný LIST: Nečakané slová o Lipšicovi a…!

Vladimír Pčolinský, ktorý sa nachádza vo väzbe, a ktorého účasť v parlamente odhlasovali poslanci NR SR, sa rozhodol poslať spoza mreží verejný list médiám. V ňom odhaľuje aj výpoveď Petra Tótha, ktorý spomína Daniela Lipšica, Moniku Tódovú aj Petra Košča.

Exšéf Slovenskej informačnej služby Vladimír Pčolinský je aktuálne vo väzbe, pričom toto prezradila jeho právna zástupkyňa. Po dlhých týždňoch a najmä výpovedi Petra Tótha z 1. júna sa však rozhodol prostredníctvom svojej zastupujúcej advokátskej kancelárie poslať médiám verejný list.

Pčolinský v liste podľa Pravdy zdôrazňuje, že Tóth uviedol, že nevie nič o jeho údajných skutkoch, z ktorých je obvinený. Tóth mal vraj zároveň vulgárne nadávať Pčolinského obhajcom, no napriek tomu mu nebola udelená poriadková pokuta. Napokon spomenul aj najzávažnejšie tvrdenia, ktoré majú vyplývať z Tóthovej výpovede týkajúcej sa vedenia KDH z roku 2003.

“Významnejšie však je, že podľa svedka mala existovať organizovaná skupina. Mala byť v zložení ja, Vladimír Pčolinský, Daniel Lipšic, Monika Tódová, Peter Košč a ďalší, ktorí sa v spolupráci s americkou CIA mali podieľať na prenasledovaní svedka Petra Tótha, a taktiež na vyzradení jeho utajenej identity v súdnom konaní,” píše sa vraj v liste. Tóth o spojení týchto mien hovoril na svojom známom blogu už v roku 2018.

Pčolinský sa na záver v liste pozastavuje nad tým, prečo je vo väzbe len on a nie sú tam aj ďalší spomínaní vo výpovedi. “Mám za to, že takýto postup vyšetrovateľa NAKA a dozorujúceho prokurátora je v hrubom rozpore s Dohovorom a judikatúrou Európskeho súdu pre ľudské práva, kedy OČTK majú konať vo väzobných veciach prednostne, urýchlene a s osobitnou starostlivosťou v nadväznosti na Ústavu SR,“ myslí si.

Zdroj: hitky.sk

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

3 Komentáre

  1. Sorry, ale z tohto akože „verejného listu“ som sa absolútne nič nedozvedel. O čom tára Pčolinský? Neobhajujem jeho kolúznu väzbu, len neviem, že o čom bol ten jeho list.

    • Pčolinský sa na záver v liste pozastavuje nad tým, prečo je vo väzbe len on a nie sú tam aj ďalší spomínaní vo výpovedi, t.j. ja (Peter Tóth), Vladimír Pčolinský, Daniel Lipšic, Monika Tódová, Peter Košč a ďalší.

  2. . asi priveľa vie, tak ho je potrebné aspoň spochybňovať………….. poznal som Vladimíra P. , Jeho otca a ten si svoju „obyčajnú“ robotu zastával logicka a v súlade s princípami OŽP, na rozdielodvtých tzv. idiotov a kecálkov z MŽP zo súčasnosti, robil svoju prách logicky … a mám nutkanie ho aspoň pozdraviť, hoci je v súčasnosti formálne na inej strane barikády. Amen.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás