DomáceOpozícia dokáže len nenávidieť, klamať a bojovať proti sebe

Opozícia dokáže len nenávidieť, klamať a bojovať proti sebe

-

spot_img

Opozícia dokáže len nenávidieť, klamať a bojovať proti sebe

Odvolávanie premiéra skončilo fiaskom: za hlasovalo len 62 poslancov, chýbalo 14 hlasov. Na hlasovaní neboli ani tí, ktorí o zvolanie mimoriadnej schôdze žiadali.

Igor Matovič dáva svojim kolegom v opozícii ultimáta a nikdy nezabudne vystreliť dobre mierený otrávený šíp do chrbta svojim kolegom, konkrétne z KDH. Matovič sa pokúša udávať témy kampane. Bolo by to smiešne, keby to nebolo absurdné. Dnes je isté jedno, ak bude budúca koalícia stáť na Matovičovi, tak skončí veľmi skoro.

Nástup strany Tomáša Druckera. „Súdruhovia“ z jeho Dobrej voľby však urobili chybu. Na vytvorenie fikcie úspešnej strany treba aspoň tri po sebe idúce prieskumy. V jednom mali 7,4 percenta, v druhom okolo 2 percent. Takto to do parlamentu nedostanú. Personálne akvizície: Ghannamová, Cséfalvayová, Fedor či Kurilovská sú v prinajlepšom béčkové politické celebrity.

Rozkol v SaS je už jasný.

Bývalý líder opozície bude mať druhý mimoriadny kongres za dva mesiace. Richard Sulík má väčšinu v strane, ale nie v republikovej rade, ktorá schvaľuje kandidátnu listinu. Tam dosiaľ tvrdil muziku Ľubomír Galko s Jozefom Rajtárom, Janou Kiššovou a Natáliou Blahovou. Pre Galka vypadla z republikovej rady Lucia Ďuriš Nicholsonová.

Teraz, keď si Sulík urobí poriadok, sa vracia do strany aj na kandidátku ako dvojka. A Galko mieri naspäť do Kauflandu – možno bude dokladať tovar.. No a Rajtár s ním…
Demokratické jadro SaS skončí skôr, než začalo.

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás