DomáceOkolnosti smrti generála Lučanského

Okolnosti smrti generála Lučanského

-

spot_img

Okolnosti smrti generála Lučanského

Zásadné svetlo do celej kauzy dal investigatívny novinár Milan Žitný, jasne a bez servítok. Ten prvý incident bola neslýchaná policajná brutalita, keď po marginálnom kázňovom priestupku nasledovala brutálna bitka, ktoré rezultovala do ťažkého ublíženia na zdraví. Nasledovala hospitalizácia v Ružomberku, kde aj prebehla operácia. No policajná brutalita pokračovala aj tam, keď ho tak sotili, že si udrel temeno hlavy, takže musel ísť ešte na CT-čko. Nasledovala hospitalizácia vo väzenskej nemocnici v Trenčíne. Táto kauza jasne ukázala, že tie najodpornejšie štréberské typy dostali zelenú. Tie robia špinavú prácu s tým, že najskompromitovanejšie politické sily im držia chrbát. Toto však nemôže trvať dlho, podliaci, ktorí dnes hrubo pošliapavajú základne práva, raz, verím, že najneskôr o tri roky sa budú zodpovedať za svoje zločiny. Aj preto, aby sa prekryla táto šialená kauza, na Silvestra zasadala vláda, aby zákazom vychádzania prekryla kauzu Lučanský. Ukazuje sa však, že pod obrovským tlakom robia aj obrovské chyby. Minister Naď začal hon na človeka, ktorý pustil na verejnosť lekársku správu. Bude exemplárne potrestaný, a ten kto ho udá, bude mať garanciu anonymita a štedro odmenený! Zároveň tak aj potvrdil pravosť tejto správy, ktorá nad všetku pochybnosť dokázala, že Lučanského zranenia neboli následkom cvičenia, ale následkom šialenej nakladačky. Matovič zlyháva na všetkých frontoch, predovšetkým ohľadom epidémie. Matovič je zlodej, ktorý neskutočne primitívnym spôsobom kradol, používal bieleho koňa Vandáka… Zločinec par excellence. Matovič a Sulík presne vedeli, s kým idú do vlády. Títo ľudia sú proti korupcii? Ako im to môžete veriť?! Nakoniec aj freudovské prerieknutie Lucie Žitňanskej pri voľbe Čentéša svedčí o tom, o čo im vždy išlo. Malchárek, ktorý ukradol minimálne 20-krát toľko, ako boli obvinenia voči Lučanskému, sa smeje. Šírte to ďalej, nesmú nás zastrašiť, znechutiť, zlomiť, režimové médiá nesmú ďalej manipulovať vedomie občanov.

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás