DomáceNOVÝ ZAČIATOK DAV DVA

NOVÝ ZAČIATOK DAV DVA

-

spot_img

NOVÝ ZAČIATOK DAV DVA

Vážení priaznivci názorového portálu DAV DVA, som Roman Michelko a som novým štatutárom DAV DAV.

Každý kto žije musí sa hýbať, vyvíjať a niekde sa posúvať. Aj my v DAV DVA si to uvedomujeme. Preto po niekoľkých rokoch, počas ktorých sme Vám prinášali komentáre, reportáže, recenzie a iné žurnalistické žánre, sme sa rozhodli, že prichádza čas na zmenu.
Od prvého decembra začína nový začiatok DAVU DVA.

DAV DVA, už nebude len názorovým portálom, ale aj spravodajsko-názorovým portálom.

Od prvého decembra Vám budeme každý deň prinášať kompletné spravodajstvo z oblasti domácej a zahraničnej politiky a hospodárstva.

Budeme sa snažiť sprostredkovať Vám všetky tlačové konferencie, politických strán a ministerstiev, ako aj ďalších verejných inštitúcii.

Budeme sa snažiť čo najrýchlejšie komentovať udalosti v spoločnosti aj formou podcastov a plánujeme tiež diskusné relácie.

Náš cieľ je jasný. Veríme, že nové kvality DAV DVA spôsobia, že sa staneme pre Vás médiom, či portálom prvej voľby, kde sa dozviete všetko podstatné, čo sa deje u nás i vo svete, a že zároveň k tomu dostanete pridanú hodnotu vo forme kvalifikovaný komentárov a analýz.

Zároveň chcem zdôrazniť, že hodnotové smerovanie DAV DVA ostáva nemenné. Sme jasne ľavicovým resp. sociálne orientovaným spravodajsko- názorovým portálom a tak to aj ostane. Teším sa na Vás našich verných čitateľov, ale aj budúcich poslucháčov a divákov.

Nový začiatok DAV DVA nastane už čoskoro 1. decembra o 8. hodine ráno.

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás