fbpx
NázoryNehorázne: (video) Europoslanec Uhrík nebojuje za peniaze pre Slovensko,...

Nehorázne: (video) Europoslanec Uhrík nebojuje za peniaze pre Slovensko, ale pre Afriku

-

Nehorázne: (video) Europoslanec Uhrík nebojuje za peniaze pre Slovensko, ale pre Afriku

Europoslanec Milan Uhrík, donedávna oddaná pravá ruka Mariána Kotlebu (ĽSNS), nedokázal odvážne a hrdo ako pravý Slovák, za ktorého sa tak rád pasuje, navrhnúť v pléne Európskeho parlamentu, aby do Afriky posielali peniaze štáty, ktoré ju storočia zotročovali a ťažili z nej. Podľa Uhríka sa občania Slovenskej republiky majú skladať na záchranu zúbožených krajín v Afrike, pričom Slováci ju nikdy nekolonizovali. Určite by sa tie peniaze v súčasnej situácii viac hodili Slovákom. Toto má byť to Uhríkove presadzovanie slovenských národných záujmov v Europarlamente?

Právnička Judita Laššáková na sociálnej sieti dodala:

KTO CHCE NAŠE FINANČNÉ PROSTRIEDKY POSIELAŤ DO AFRIKY?

- reklama -

Sú chvíle, kedy človek potrebuje zastaviť a vydýchnuť. Tie prichádzajú vtedy, keď človek narazí na niečo prekvapivé. Napríklad niečo také, keď si europoslanec postaví svoju politickú kariéru na tom, že v žiadnom prípade a nikdy a za žiadnych okolností nie je možné, aby finančné prostriedky občanov Európskej únie odchádzali do iných štátov.

Finančné prostriedky, ktoré jednotliví občania svojou tvrdou a namáhavou prácou vytvorili a odviedli do štátnych rozpočtov na rozvoj vlastných štátov. Tieto prostriedky posielať napríklad do Afriky je podľa poslanca Milana Uhríka rozumné. Je nutné dodať, že k tomu následne a možno aj na jeho popud inštitúcie Európskej únie do Afriky zasielajú.

Je naozaj výnimočné, ako nápad pána Uhríka ešte z roku 2019 je už dnes realizovaný a často pretavený do uznesení predkladaných v Európskom parlamente.

Za tento nápad treba pánovi Uhríkovi určite poďakovať. Zmenil stratégiu EÚ. Dokázal, že aj nápad jedného človeka môže nasmerovať prostriedky občanov EÚ do Afriky.Treba ho ešte konfrontovať s tým, či takto naozaj aj hlasuje.

Lebo ak nie, tak chce „celú Afriku do Európy“?

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

10 COMMENTS

 1. Pozrite si to video, čo tam Uhrík hovorí.
  Potom sa musím opýtať, čo je toto za paškvil. Čo to Laššáková vlastne drísta. Veď to nemá žiadny obsah.
  DAVDVA, toto je úbohosť.

 2. TAK JUDITKA LASAKOVA SA NAM ODKOPALA. Toto co je za halucinacia??? Vy na koho toto hrate? Toto je 4 cenova presne ako v mainstreame. Ale v poriadku aspon viem ako ju mam vnimat od tohoto momentu. A to mi hola velmi sympaticka svojimi pohladmi na vec. JUDITKA Radacovsky zavelil??? Vy vazne trepite fixnou ideou ze da dokopy parlamentnu stranu? 5%? No mozem vam rovno povedat, ze po tomto podvratnom vystupe nema sancu na moj hlas. A bohuzial uz ani vy.

  • U mňa je to opačne. Začnem sa zaoberať a zisťovať, čím hnutie Republika oslovuje svojich voličov. Doteraz som hnutiu neprikladal dôležitosť. Ale zrejme niekomu hnutie vadí.
   Ak sa hladina vlní, sem tam môžeme zahliadnuť čo sa deje pod ňou. Teraz som zahliadol pravú tvár Judity.

 3. Môj prvý dojem: Je to zámerný rozklad síl, ktoré sú pronárodné niekým, kto sa ako pronárodný tvári.
  Každý nech si urobí svoj názor, ale najskôr nech si nájde informácie v akom kontexte vyslovil Uhrík svoj postoj k migrácii.
  Ja nie som fanúšik Uhríka, ale objektívny názor na jeho činnosť by mal vyzerať inak.
  Zamýšľam sa nad tým,že v dnešnej dobe nikto nevie od kiaľ „vietor fúka“:Tento článok môže byť aj podpora Uhríka a jeho strany tzv negatívnou reklamou alebo to môže byť zaplatený útok tých, ktorým Uhrík prekáža.
  Čas ukáže pravdu.

 4. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….smutné, sledujem všetky vystupenia slovenských europoslancov. viem, z čoho je toto vynatok. Nidky sa nás- slovákov nikto nezastával. ako Milan. Bola divoká debata, ako legalizovat nelegálnu migráciu a voziť ich sem mraky. Milan hovoril, že toto nie je cesta, že ked chce eu pomáhať, nech pomáha tam. bolo to jedna super reč. Nikdy by ma nenapadlo, že sa to dá zneužiť na taku špinavosť. Podla tohto je mi jasné, že naňho nič nenašli, a tak si vymysleli toto. Naozaj sa na slovensku slovo novinár používa oprávnene ako vulgarizmus. Ked sem tam počujem nejaku tu tlačovku a tie novinárske otázky- je mi smutno. Všetci pochlebujú Matelkovi a pravda ich nezaujíma. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 5. Chudera a jej krčmové reči asi sa vidí byť budúcou premierkou nikdy nepriniesla nič konštruktívne iba svoje krčmové reči a polarizovanie spoločnosti.

 6. DAVDVA, nechcete k tomu niečo povedať? Už si vás podávajú aj diskutujúci na Infovojne, ktorá to prevzala vraj odtiaľto. Kto to sem dal, vytrhnuté z kontextu a prečo vlastne?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás