fbpx
Domáce(aktualizované) Naživo: Protest pred Úradom vlády SR v Bratislave....

(aktualizované) Naživo: Protest pred Úradom vlády SR v Bratislave. Došiel tam dav!

-

(aktualizované) Naživo: Protest pred Úradom vlády SR v Bratislave. Došiel tam dav!

Zdroj: HN Televízia

Zdroj: FB Daniel Krištof BLOG

eREPORT: VEĽKÁ protivládna demonštrácia v Bratislave: Pred úrad vlády prišiel dav!

Veľké protestné zhromaždenie sa dnes od 14:00 zhromaždilo v priestranstve pred Úradom vlády Slovenskej republiky. Účasť ohlásil napríklad aj šéf SNS Andrej Danko či líder ĽSNS Marián Kotleba. Po proteste chcú demonštranti navštíviť doma aj niektorých politikov a členov konzília.

Pred protestom sa ľudia Na sociálnych sieťach organizovali v rôznych skupinách. Avizovali, že do Bratislavy budú smerovať davy ľudí z celého Slovenska. Organizátori hovorili, že do hlavného mesta prídu nespokojní občania vlakmi aj autobusmi.

Facebooková skupina Verejnosť proti nátlaku a psychickému mučeniu uvádza, že po protestoch pred úradom vlády bude program pokračovať ďalej. Navštíviť chcú bydliská politikov a členov konzília, ktorí sú podľa nich zodpovední za súčasnú situáciu.

Pôjdu aj k domom členov konzília

„Po skončení protestu 10.7.2021, ak nedôjde k zmene správania sa voči občanom Slovenska, budeme organizovať protesty pred domami zodpovedných osôb. Ak sa nepodarí nájsť ich miesto pobytu (mnohí sú utečení za hranicami ako Matovič) tak bude protest v jeho rodisku, alebo bydlisku rodičov,” píšu v statuse.

Na Námestie slobody mierili početné zástupy ľudí už od obeda. Veľká časť z nich sú sympatizanti Kotlebovej strany ĽSNS, ktorí si so sebou priniesli aj zelené vlajky strany. Demonštranti protestujú voči prijatým opatreniam vlády pred očakávanou treťou vlnou pandémie a voči očkovacej politike štátu.

Zdroj: eREPORT

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás