NázoryNarazila kosa na kameň? Budú mať Lipšic a ďalší...

Narazila kosa na kameň? Budú mať Lipšic a ďalší kľudný spánok, keby Pčolinský putoval do väzby?

-

spot_img

Narazila kosa na kameň? Budú mať Lipšic a ďalší kľudný spánok, keby Pčolinský putoval do väzby?

Renomovaný právnik Ján Čarnogurský ml. opísal situáciu okolo dnešného zadržania šéfa Slovenskej informačnej služby Vladimíra Pčolinského. Pčolinský bol nominant hnutia Sme rodina, vymenovaný prezidentkou Čaputovou v apríli 2020.

Čarnogurského status začína: „ZATKNUTIE ŠÉFA SISky PČOLINSKÉHO JE ZAČIATOK ALEBO KONIEC? Čo je to za šéfa TAJNEJ služby, keď nevie utajiť ani VLASTNÚ TRESTNÚ ČINNOSŤ?“

Všetci sme si vybrali z mikrovlnky pukance a s napätím pozorujeme príbeh.Na uvalenie väzby na tak vysoko postaveného funkcionára je potrebné predložiť súdu zaiste viac ako iba výpoveď nejakého kajúcnika. NAKA aj prokurátor to vedia, a zrejme informácie o trestnej činnosti pána Pčolinského budú vo forme dôkazov, nie iba indícií.

Ak pôjde pán Pčolinský do väzby, možno na samotku do Prešova, a zistí, že dôkazy proti nemu sú silné, začne spolupracovať s vyšetrovateľmi?

Iste bude vedieť ponúknuť veľa príbehov na knižné spracovanie vo forme vyšetrovacieho spisu. Bude musieť aspoň niekoho pustiť k vode, aby sa zachránil. Ak zobral peniaze za zastavenie sledovania nejakého zbohatlíka, nebude to jednorázovka.

Mnohí obvinení funkcionári vlády pána Fica z prvej vlny zatýkania sú dnes postupne prepúšťaní na slobodu, obžaloby na súd podané zatiaľ neboli.

Druhá vlna zatýkania už funkcionárov TEJTO vlády, iba práve začala alebo práve skončila, o čo sa už príslušný človek postará?

Stále s napätím očakávame, či niekoho konečne aj postavia pred súd, a najmä, či to bude predstaviteľ predchádzajúcej alebo terajšej vlády.

Zatknutie pána Pčolinského je dôkazom, že „ČISTÁ“ vláda pána Matoviča má tiež „NAŠICH“ ľudí, ktorí používajú politiku iba ako podnikateľskú činnosť, zameranú na tvorbu ZISKU.

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

1 Komentár

  1. Dúfam, že mu Lipšic už nachystal tepláky a poschodovú posteľ. A samozrejme Mikimu nový boxer a rukavicu, aby nám nebodaj nekrvácal, ako naposledy.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás