fbpx
DomáceNAKA začala trestné stíhanie za nákup vrtuľníka na ministerstve...

NAKA začala trestné stíhanie za nákup vrtuľníka na ministerstve vnútra

-

NAKA začala trestné stíhanie za nákup vrtuľníka na ministerstve vnútra

ĽSNS: NAKA začala trestné stíhanie za nákup vrtuľníka na ministerstve vnútra

BRATISLAVA 31. mája (SITA) – NAKA začala trestné stíhanie vo veci nákupu vrtuľníka na ministerstve vnútra. Strana Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko to oznámila to vo videu zverejnenom na sociálnej sieti youtube.com. Strana ešte v januári tohto roka podala trestné oznámenie na vtedajšieho ministra vnútra Romana Mikulca za nákup lichtenštajnského vrtuľníka za viac ako 13 miliónov eur.

„Tento nákup Mikulcovi zrušil Úrad pre verejné obstarávanie, ale Mikulec ho zopakoval. Preto sme podali trestné oznámenie,“ skonštatoval vo videu predseda strany Marian Kotleba. „Dnes nám bolo doručené upovedomenie o začatí trestného stíhania NAKA pre zločin machinácie pri verejnom obstarávaní a verejnej dražbe,“ prezradil poslanec parlamentu a člen ĽSNS Rastislav Šlosár. „Nie je možné, aby si politici v postavení ministrov nakupovali 13-miliónové vrtuľníky len tak, bez ohľadu na zákon. Zákon musí platiť pre všetkých rovnako,“ dodal na záver videa Kotleba.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img
spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

spot_img

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás