fbpx
DomáceNaď ide kandidovať za predsedu strany s minimálny výtlakom,...

Naď ide kandidovať za predsedu strany s minimálny výtlakom, ale zato s cynickým názvom Demokrati

-

Naď ide kandidovať za predsedu strany s minimálny výtlakom, ale zato s cynickým názvom Demokrati

BRATISLAVA 20. novembra (SITA) – Podpredseda Demokratov Jaroslav Naď bude kandidovať za predsedu strany na decembrovom sneme. Ako ďalej informoval na sociálnej sieti, strana aktuálne disponuje asi 400 členmi po celom Slovensku, pričom približne 200 ľudí sa za členov prihlásilo po septembrových parlamentných voľbách. Bývalý minister obrany je presvedčený, že Demokrati sú stranou so skvelým odborným tímom, jasne prozápadným, protikorupčným subjektom odhodlaným bojovať za spravodlivosť či za lepšie podnikateľské prostredie pre ľudí.

„Verím, že delegáti strany demokraticky zvolia kvalitné, skúsené a odborne zdatné predsedníctvo strany vrátane predsedu a podpredsedov, a tiež ďalšie volené pozície v strane a tento tím spoločne potiahne stranu k jej budúcim úspechom,“ napísal Naď. Súčasný predseda Demokratov a bývalý premiér Eduard Heger sa rozhodol vo funkcii nepokračovať, aj keď mal mandát ešte na tri a pol roka. Podľa Naďa to značí jeho vysokú úroveň politickej kultúry a taktiež osobné vnútorné demokratické nastavenie a charakter.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás