fbpx
DomáceMUDr. Piják upozornil na to, ako MUDr. Sabaka kádruje...

MUDr. Piják upozornil na to, ako MUDr. Sabaka kádruje svojich starších a skúsenejších kolegov na Facebooku

-

MUDr. Piják upozornil na to, ako MUDr. Sabaka kádruje svojich starších a skúsenejších kolegov na Facebooku

Peter Sabaka, FB, 12.8.21,

https://www.facebook.com/peter…/posts/10225343895441358

Na dnes malý náhľad do antivax sveta…

Osobnosti (len niektoré, ostatné možno nabudúce):

MUDr. Andrej Janco:

Čo robí: diabetológ a internista v neštátnej ambulancii

Čo ešte robil: kandidoval za krajne pravicovú stranu: „Národ a spravodlivost“

Čo nerobí: Nelieči pacientov s tažkým priebehom Covid-19 v nemocnici pri lôžku.

Čo ešte je: zakladateľ Slovenskej lekarskej únie špecialistov (ktorá ani náhodou nie je žiadna velká oficiálna lekarska spoločnosť, aby ste náhodou neupadli do omylu)

a ešte: je častým prispievateľom do infovojny a Hladných správ.

Prof. MUDr. Štefan Hrušovský:

čo robí: hepatológia, gastroenterológia, interná medicína. Je primár Hepatobiliárneho centra v Michalovciach.

čo ešte robil: kandidoval za stranu „Slovenská liga“ a dokonca za „Slovenská ľudova strana Andreja Hlinku“ do Europarlamentu

čo nerobí: Nelieči pacientov s tažkým priebehom Covid-19 v nemocnici pri lôžku.

čo ešte je: ešte je „Zem a Vek pozitívny“ (nech už to znamená čokoľvek) viď obrazok.
Otázka pre pozorného čitateľa: co majú títo páni spoločné ?

Na záver…nechcem týchto panov uraziť. Nepochybne su to skvelí odbornici a lekári v rámci ich odborov a minimálne pan profesor má veľke zásluhy za rozvoj medicíny v SR. Akurát nesuhlasím s ich výrokmi o Covid19 a vakcinacii, ktoré vyplývajú z ich názorového nastavenia, ktorého pozadie som týmto statusom chcel ilustrovať.

Zdroj: FB, MUDr. Michal Piják

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

12 Komentáre

 1. Takých primitívov ako je tento psík je medzi nami veľa. Potrebujú si sami sebe niečo dokazovať a tým, ktorých osočujú pritom nesiahajú ani po päty. Momentálne sú u svojich súkmeňovcov v kurze ale všetko sa raz skončí.

 2. Názorná ukážka zanieteneho komsomolca krizeneho s inkvizitorom. Zabudol spomenúť co jedia na večeru

 3. A čo robil Sabaka? Tým,že odmietal použitie jediného,lacného a pacientom prístupného lieku Ivermektín ktorý v mnohých prípadoch zachraňoval ľudské životy,Sabaka na pokyn Jarčušku urobil všetko preto,aby sa tento liek ku pacientovi nedostal, čím spôsobil smrť tisícok pacientov s Covid-19 !
  Sabaka je mladý,neskúsený, sebestredný lekár – internista,ktorý o infektológii vie veľké h…o a na špecializáciu infektológia nemá ani atestáciu.To mu však nebráni v oduševnelej kritike vyjadrení starších, v infektológii skúsených lekárov,profesorov nevynímajúc !Sabaku má na vodítku prof.Jarčuška známy to spolupracovník f.Gilead, ktorá vyrába a cez Jarčušku na Slovensko dodáva, antivirotikum Remdesivir.Toto antivirotikum neodporúča ani WHO pre jeho hepatotoxicitu .Remdesivir je asi tak tisíc krát drahší ako Ivermektín. Aktívny komsomolec – Sabaka!

 4. Star Stable kody są dostępne na wszystkich urządzeniach wyposażonych w Windows, Android lub iOS. Czity do Star Stable działa wykrywając Twój adres ip oraz powiązaną z nim nazwę użytkownika. Nasza platforma webowa jest bardzo przejrzysta i prosta w użyciu. Star Stable Hack jest niewykrywalny i działa na każdym istniejącym urządzeniu mobilny oraz stacjonarnym. Wystarczy wybrać nasze urządzenie z listy dostępnych i kliknąć generuj. Nie trzeba nic pobierać i instalować, kroki jakie musi wykonać gracz zostały ograniczone do absolutnego minimum. Wszystko odbywa się online.

  Funkcje hack do Star Stable
  Gra Star Stable jest cudowną ale jednocześnie prostą grą przeglądarkową wyprodukowaną przez studio Good Games. Grafika jest prosta i tradycyjna ale przykuwa uwagę gracza. Grę charakteryzują szybkie misje oraz zadania do wykonania. Star Stable jest darmowe ale wewnątrz gry można dokonywać zakupów za prawdziwą gotówkę. Można kupić monety, starcoins oraz star raiders coins. Tematem przewodnim gry są oczywiste wspaniałe zwierzęta jakimi są konie. Gra jest przeznaczona głównie dla młodszych graczy aczkolwiek każdy fan koni powinien znaleźć tutaj coś dla siebie. Oczywiście w grze da się wygrywać bez płacenia prawdziwymi pieniędzmi zdobywając powoli starcoins jednak jest to bardzo czasochłonne i męczące. Właśnie z myślą i niecierpliwych graczach powstał nasz Star Stable Cheats. Aby nasz stadnina robiła wrażenie warto z niego skorzystać i przyspieszyć budowę kolejnych atrakcji oraz ulepszeń. W grze jest mnóstwo ulepszeń oraz dodatkowych funkcji ułatwiających nam rozwój. Jedyne czego potrzeba do ich zakupienia są właśnie monety które możecie wygenerować za pomocą naszego hacka. Nasze kody do Star Stable są zupełnie darmowe, wystarczy przejść kilka kroków i generator zrobi swoje.

  Przypominamy i podkreślamy jeszcze raz, że do użycia hacka nie potrzeba żadnej specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania. Nasz aplikacja stworzona jest w taki sposób aby każdy bez instalacji programu i grzebania w bebechach swojego systemu mógł ją użyć. Generować surowce można codziennie, nic nie stoi na przeszkodzie aby to robić nawet częściej. Hack jest codziennie testowany i weryfikowany.

  czytaj wiecej [url=https://wolneodgotowania.pl/]Star Stable darmowe Star coins[/url]

 5. Смотрите [url=https://mkiska.club/categories/%D0%94%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B5%D0%B5/]порно анал молодые домашнее большие сиськи[/url] новые и популярные [url=https://mkiska.club/]порно анал скачать бесплатно[/url] ролики из разных категорий для сайте https://mkiska.club/categories/%D0%A2%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B8%D0%BA%D0%B8/

 6. СЃРїРёСЃРѕРє рекомендованных … [url=https://vivaldiaudio.com]4, 7, 9[/url] complete integrated amplifier

 7. PienД— – Gabija* – TЕ« TЕ« TЕ« (CD, Album) [url=https://alphafloral.biz/8/princess-of-egypt-various-maximum-dance-499-cd.html]Princess Of Egypt – Various – Maximum Dance 4/99 (CD)[/url] Vole

 8. La VipГЁre Du Trottoir – Baro*, Sarane*, Matelo* – Les FrГЁres Ferret – Les Gitans De Paris 1938-1956 (CD) [url=https://motar.biz/3/emile-various-voyage-ii-mort-pour-la-france-french-underground-voodoo-music-cd.html]Emile – Various – Voyage II : Mort Pour La France. French Underground Voodoo Music (CD)[/url] Paying The Cost To Be The Boss – B.B. King – On Stage (CD, Album)

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás